Lista ocen Mercedes Sprinter III Furgon (42) - Stosunek jakość/cena

Na liście zabraknie 56 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Lelu
Furgon 213 CDI 129KM 95kW
Moje auto ma prawie każdy możliwy dodatek. Sam nim jeżdżę więc sobie na to pozwoliłem. Z adaptacją na 6 osób, sprzętam grającym z subwooferem nawet, szyberdachem, rureczkami, aluminiowymi felgami itd kosztował ponad prawie 190 tysiecy brutto. Wart tych pieniędzy czy nie. To oprócz nowej Corsy żony jedyne auto jakie mam. Służy mi do wszystkiego więc musiało być też wypasione. Za skromnie wyposażonego furgona trzeba było zapłacić wtedy jakieś...
~Krzysiek
Furgon 2.2 CDI 150KM 110kW
Posiadam sprintera mercedesa 315 cdi 2006 w grudniu pękł wał i blok silnika /przejechane miał 280.000/ naprawa 10.000 zł mastępnie: koło dwumas./ sprzęgło/ w między--czasie drążki kierownicy,do dzisiaj 18.000 zł wydane Rdza go zjada makabrycznie teraz wydam 1000zł na blache normalnie gnije!!! nie stoi w garażu ale inne auta stare na parkingu nie są tak zjedzone.Mercedes to kiepska firma niestety zawiedliśmy się bardzo NIE POLECAM Monika i...
~NieKupMerca
Furgon 319 CDI 190KM 140kW
Fura pieniędzy za coś zrobionego z najtańszych materiałów, sztywny, podczas jazdy sprawia wrażenie że wszystko jest przykręcone śrubami do blachy bez żadnych elementów tłumiących. Najgorszy bus prawie każdy inny bije go na głowę. Długa gwarancja na nadwozie jest po to żeby oszukać tych którym zgniła poprzednia wersja i obiecali sobie że już mercedesa nie kupią. Potem okazuje się że auto po roku zaczyna rdzewieć i po wizycie w serwisie okazuje...
~majk
Furgon 2.2 CDI 109KM 80kW
tak naprawde kazdy szukając samochodu dobrze wie i ma dokładne rozeznanie jaka jest rozbiezność cenowa i nie dokońca zdaje sobie sprawę że około 30tyś. zł wywala za "gwiazdkę" na atrapie,która juz nie odzwierciedla tym samym wspaniałych tradycji firmy w tym modelu i nie przekłada sie to juz napewno na komfort w podrózowanym samochodzie tego typu.. inaczej golas mercedesa za wypasa w Fordzie, Oplu czy Renault.. to lepszy interes..
~Użytkownik od 2006r.
Furgon 2.2 CDI 88KM 65kW
Auto swoje kosztowało, sto klocków za gwiazdę w tym wykonaniu to są rzewne jaja. Mercedes faktycznie zdycha w jakości. To już namacalny fakt. A jeszcze TVN Turbo Kamera straszy rdzewiejącymi budami. Juz mam pełno w portkach bo zamontowałem obicia sklejkowe we wnetrzu budy na wkretach.... Jak wyjdzie rdza to mogę ich pocałować....Jestem bardzo zniesmaczony tym bublem.
~pozko
Furgon 213 CDI 129KM 95kW
Absolutna porażka: płacisz sporo, bo to mercedes, w zamian dostajesz bardzo średnie auto, które psuje ci się gorzej niż jakiś fiacior. Wolę forda, bo przy sporo niższej cenie zakupu wcale częściej się nie psuje i jest tańszy w eksploatacji. Zresztą pojawiło się nowe powiedzenie: zamiast ,,ford g.... wort\'\' teraz mówi się ,,nie każda morda pasuje do forda\'\'. Pozdrawiam
~rajder
Furgon 213 CDI 129KM 95kW
są to najdrosze samochody dostawcze, dostępne na rynku. Za pieniądze które dałem za sprintera, mógł bym wyjechać z salonu nowym transitem, jumperem, ducato, o lublinie już nie wspomnę, ale po ok. 6-7 latach. wartość sprintera przewyższy wartość innych nowych dostawczaków. a w przypadku kredytu to jest bardzo istotne. by po upływie okresu kredytowania sprzedać auto po dobrej cenie.
~CHEDAR
Furgon 213 CDI 129KM 95kW
Mały rabat w mercedesie na zakup nowego auta, przy zakupie dodane parę drobiazgów, po stanie technicznym i możliwościach przy takim przebiegu jest bardzo dobrze. Myślę że się opłacało. Wystarczy spojrzeć na ceny używanych aut, ile kosztuje używane Ducato po 4 latach a ile Sprinter. Warunki rynkowe mówią same za siebie.
~Marcin
Furgon 2.7 CDI 156KM 115kW
Na łeb upadli i tyle. Cena jak za zborze a samochód mozna porównac do awaryjnosci w syrence. Ogolnie to nie wart swojej ceny i tyle. Przereklamowana marka i chyba tylko fanatycy marki beda piosac ze to super samochód , ale tak niestety nie jest i trzeba sie z tym pogodzić.
Dziennik kosztów dla Mercedes Sprinter III Furgon
11,9
~Xedos Forever
Furgon 2.2 CDI 109KM 80kW
Na szczęście to firma płaci za samochód. A czy wart tych pieniędzy, które kosztował?? Pewnie tak. Chociaż nie jeden kierowca przyzna ,że , np. Fiat Ducato jest troszkę \"milszy\" i wygodniejszy niż Sprite. Lepiej tez przyśpiesza (przełożenia skrzyni??).
Mercedes Sprinter III Furgon