Lista ocen Mercedes Sprinter III Furgon (42) - Stosunek jakość/cena

Na liście zabraknie 56 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Marcik5500
Furgon 2.2 CDI 150KM 110kW
auto droższe niż konkurencja a uważam że nic lepszego. Mercedes produkuje dobre osobówki, a dostawczki jak wszyscy. Także wyższa cena jest niczym nie uzasadniona. Wybrałem ze względu na wielkość. Największy furgon do 3,5 tony.
~Kris
Furgon 316 CDI 165KM 121kW
kosztował sporo ale to wyposażenie podniosło cene ja polecam to auto nie ma co porównywać z innymi nowymi jesli wozi sie cieżkie towary.Mialem na testach mastera,ducato,iveco i ten mi najlepiej sie sprawdził
~dddddd
Furgon 316 156KM 115kW
Jest to stosunkowo droga zabawka ale warto wydać na nią pieniądze bo kofort jest w cenie szczegulnie na trast. pomimo awari ja bym juz nie wsiad spowrotem do mastera czy opla movano. niema jazdy bez gwiazdy
~kmkl
Furgon 213 CDI 129KM 95kW
Uważam że te samochody jeżeli chodzi o cenę rynkową są za drogie. Używane auta tak 2 lat, max można kupić, póżniej jest to już nie opłacalne, bo trzaeba w nich wymienić praktycznie wszystko.
~Ariel
Furgon 316 CDI 165KM 121kW
Mogłoby być taniej, niestety konkurencja dała ciała i nie stworzyła ciekawych modeli co zaowocowało wysokimi cenami sprintera bo jak pisałem wyżej za jakość się płaci.
~xxx
Furgon 3.0 CDI 184KM 135kW
To już nie są \"Te mercedesy\" jak nie miałem mercedesa to mówiłem o nim dobrze.... Serwis w przylepie żenada aż wstyd żeby tacy partacze tam pracowali.... omijam szerokim łukiem...
~Szybki 74.
Furgon 2.7 CDI 156KM 115kW
Za tą kase powinno być lepiej- nie bede ukrywał. Jest za drogi jak na wyposażenie i jakość którą oferuje.Płaci się za gwiazde na masce.
~Duch Dziadka
Furgon 213 CDI 129KM 95kW
...mysle ze biorac pod uwage zachowanie momentami silnika i podejscie serwisantów na przegladach gwarancyjnych...powiniene byc pare tysiaczkow tanszy...
~tomkos
Furgon 2.2 CDI 150KM 110kW
ogromna kasa za ogromną ilość problemów z silnikiem, reszta do większego lub mniejszego przeżycia.... ale silnik dramat
~tadeo24140
Furgon 2.7 CDI 156KM 115kW
nowy jest za drogi na to wyposazenie co oferuje.uzywany zadbany tak.ceny czesci tak sobie ,zalezy gdzie sie kupuje.
Mercedes Sprinter III Furgon