Lista ocen Mercedes Sprinter III Furgon (37) - Widoczność

Na liście zabraknie 61 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Ariel
Furgon 316 CDI 165KM 121kW
Ogólnie Sprinter bije na głowę konkurencję jeżeli chodzi o kwestię widoczności, Duże ogromne szyby, wielkie lusterka, które zapewniają gwarancję uniknięcia martwego pola jeżeli je dobrze ustawimy. Podczas deszczu w przeciwieństwie do Fiata Ducato lusterka wolniej się brudzą i zamazują a system ogrzewania działa dobrze i od razu schnie wszystko, natomiast u konkurencji z minuty na minutę pogarsza się widoczność co jest bardzo niebezpieczne,...
~Migacz
Furgon 516 CDI 165KM 121kW
Ocena tylko dobrze dlatego że tył auta się zwęza i nie widać w lusterkach gdzie się ono kończy także czujniki cofania to absolutne minimum.Natomiast jeżeli chodzi o widoczność z miejsca kierowcy do przodu to jest lepiej niż super szyba czołowa duża nie tak jak w Masterze malutka przeszczepiona prosto z trabanta,siedzi się wysoko wyżej siedzą tylko w tirach a tu siedzenie jest na wysokości średniej ciężrówki.
~Xedos Forever
Furgon 2.2 CDI 109KM 80kW
Do przodu - super. Do tyłu - na wyczucie, ale nie ma problemu. Lusterka duże, dodatkowe likwidują \"martwą strefę\". Gorzej na boki. Wielkie słupki i chwalone przed chwilą lusterka czasem sprawiają, że na skrzyżowaniu z pasami, skręcając w lewo/ prawo trzeba bardzo uważać , żeby nie potrącić pieszych. Kilkakrotnie: mało brakowało.
~Użytkownik od 2006r.
Furgon 2.2 CDI 88KM 65kW
Widocznoścć dobra, lusterka są jakby za blisko twarzy, ale są duże to i dobrze widać tył autka. NIe można wyregulowac lusterek z wnetrza noż k...mać za 100 tys nie mam takiej opcji do ch... wafla. Przecież to ma nawet Polonez z 80 roku. No jaja.
~Lelu
Furgon 213 CDI 129KM 95kW
Mało widać do tyłu (bo nie ma szyby). Ja mam o tyle ułatwione zadanie, że mam wersję 6 osobową i w razie czego mogę korzystać z szyb w środkowym rzędzie. Lusterka mogłybyć większe. Poza tym ok.
~Szybki 74.
Furgon 2.7 CDI 156KM 115kW
No cóz- wszystko by było dobrze gdyby nie lusterka boczne! Brak w standardzie lusterka redukującego tzw. martwe pole!!! To jest nieporozumienie- auto za dużą kase a oszczędności jak w ...szkoda słów!!!
~Marcin
Furgon 2.7 CDI 156KM 115kW
tragiczne lusterka , tak jakby nie mogli wiekszych dac w takim aucie... ale rozumiem to , to jest tuning , im mniejsze tym modniejsze chyba
~CHEDAR
Furgon 213 CDI 129KM 95kW
Widoczność dobra, lusterka tylko z jedną taflą szkła (lecz już przedzielone ze strefą pola martwego - ale to nie to samo co osobne szkło)
~majk
Furgon 2.2 CDI 109KM 80kW
w przód OK, ale mogli tez pomyśleć o takich małych przydatnych lusterkach asferycznych w standardzie bo martwe pole w obecnych lustrekach jest dosyć spore
Dziennik kosztów dla Mercedes Sprinter III Furgon
11,9
~Święty
Furgon 3.0 CDI 184KM 135kW
Widoczność bardzo dobra. Przednia szyba jest bardzo duża. Siedzi się wysoko. Lusterka również spore. 5 gwiazdek
Mercedes Sprinter III Furgon