Oceny Mercedes Vaneo 1.6 82KM 60kW 2001-2005

Uciążliwe usterki

Najnowsze oceny Mercedes Vaneo 1.6 82KM 60kW 2001-2005

~Starszy
Minivan 1.6 82KM 60kW
Samochód najlepszy chyba z posiadanych przez nas do tej pory pod względem niezawodności i komfortu podróży. Nie wiele jeździmy ale w podróży mam do niego zaufanie. Na bardzo stromych i ośnieżonych podjazdach we Włoszech radził sobie naprawdę dobrze. Narty wchodzą do bagażnika, nie trzeba kufra dachowego. Latem w Chorwacji, Czarnogórze czy Albanii drapał się pod ostre górki bez przebaczenia dzielnie. Na zjazdach nie grzało mu hamulców....
4,1
~Janek
Minivan 1.6 82KM 60kW
Dobry samochód do przewożenia narzędzi i różnych szpargałów. W porównaniu do innych samochodzików tej klasy (Kangoo, Partner, Berlingo, Doblo) całkiem nieźle wyposażony i wygodny. Przestrzeń w tym małym autku zaskakuje. Pół warsztatu w nim przewiozę. Ale mankamenty też są: przede wszystkim brzydki jak noc i rdza, która zjada wszystko. Nie jest to samochód dla estety.
~Vaneo 1,6 + LPG / 82KM
Minivan 1.6 82KM 60kW
Chociaż mógłbym się przyczepiać głównie do plastików to z ręką na sercu ocena na: 5 (nie 5+) Za te plastiki i korozję na drzwiach) Ogólnie dobry samochód. Bardzo łatwy i miły w prowadzeniu. Co nie mniej dla nas ważne cichutki i przyjemny w trasie.
~logistyka_trans
Minivan 1.6 82KM 60kW
Bez żadnych większych uwag. Jakość lakieru w Mercedesach taka sobie, uważam to za szczegół nie mający wpływu na użytkowanie.
~M_M
Minivan 1.6 82KM 60kW
ocena: 5 (bez plusa za lekką rdzę u dołu na błotnikach)
~Ewunia
Minivan 1.6 82KM 60kW
Swietny samochod dla mlodej rodzinki. Jezdzimy duzo na weekendy i na kempingi, wiec dla nas w sam raz.
~Pawel
Minivan 1.6 82KM 60kW
auto do wszystkiego,niskie koszty utrzymania