Oceny Mercedes Vaneo 1.7 CDI 75KM 55kW 2001-2005

Najnowsze oceny Mercedes Vaneo 1.7 CDI 75KM 55kW 2001-2005

3,2
~machinaz@op.pl
Minivan 1.7 CDI 75KM 55kW
Z własnego doświadczenia stwierdzam że jest to pierwsze i ostatnie auto marki mercedes kupione.Na polskie drogi słabe zawieszenie,elektryka szwankuje(centralny zamek)kilka napraw,serwis drogi Roboczogodzina 130zł!Niesumiennie wykonywane naprawy,części wymienione nie sa zwracane co podważa wiarygodnośc serwisu, uważam że klient jest naciagany!Póżniejsze tłumaczenie że część została zużyta nie przekonuje gdyż serwis nie może udowodnić nie...
~roman
Minivan 1.7 CDI 75KM 55kW
ogólnie ,mam ten samochód od nowości ,w okresie gwarancji fatalny serwis autoryzowany w Łodzi ,niekompetentny, żle diagnozujący ,"cwaniakujący"szef , od czasu gdy napra3wia i serwisuję go w nieatoryzowanym serwisie jest ok
3,2
~Użytkownik
Minivan 1.7 CDI 75KM 55kW
Jestem pierwszym właścicielem, nie zawiódł mnie jeszcze ,ale chyba o to chodzi, gdy kupuje się samochód z salonu.
2,5
~Pablo-05-
Minivan 1.7 CDI 75KM 55kW
Świetny dla rodziny, jednak biorąc pod uwage jego awaryjność i ceny części, rodzina może być przeciwko byśmy go trzymali nadal w garażu
~Sławomir
Minivan 1.7 CDI 75KM 55kW
Ten pojazd to wielki niewypał .Firmie Mercedes ten samochód wyrażnie się nie udał. To jakieś połączenie klasy A z czymś tam jeszcze"hybryda"
~optom2@interia.pl
Minivan 1.7 CDI 75KM 55kW
ogólnie nie jest żle jeżdzi się OK choć w serwisie powiedziano mi "kupiłeś pan podróbkę a rządasz pan niezawodności oryginału"
3,7
~inspire@polbox.com