Lista ocen Mercedes Vito W638 2.2 CDI 116KM 85kW 1999-2003 (6) - Bezawaryjność (drobiazgi)

Na liście zabraknie 13 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Gigi
Van 2.2 CDI 116KM 85kW
Jakby poprawili skrzynię biegów to dałbym -5. Denerwuje zgrzytanie, aczkolwiek robić skrzyni nie musiałem - chyba jest odporna. Ponadto wymieniłem 1 końcówkę drążka, no i rozrusznik mi sie zawiesił 3 razy z czego 1 raz nie mogłem go odpalić. Dopiero po odpięciu i wpięciu akumulatora zareagował. Ponadto wymieniłem tarcze i klocki - koszt 700 zł i naprawiane były obie klamki - kierowcy i pasażera, ale teraz drzwi otwierają się ciężko. Więcej...
~piotr152
Van 2.2 CDI 116KM 85kW
Trzeba pamietacże to jest mercedes jak ktoś całem życie jezdził żukiem,volkswagenem i naprawiał go u kolegi w garazu to bedzie zawiedziony gdyż Witek to wół roboczy którym mozna pole orać ale trzeba mu się odwdzięczyć i zrobić rzetelnie co trzeba i kiedy trzeba a nie wiazać drutami!!!!!! No i oczywiście tankować OLEJ NAPEDOWY a nie jakieś gówno zwłaszcza prz motorze CDI.
~mali
Van 2.2 CDI 116KM 85kW
Nic poważnego, przez te dwa lata kilka żarówek, klocki, poduszka silnika. Zamienniki dobre i tanie.
~skimobill
Van 2.2 CDI 116KM 85kW
psują się drobiazgi-echylne tylne szyby,przepalają się żarówki na kokpicie itd.itp.
~HERMES56
CIĄGLE COŚ SIE PSUJE