Oceny Mercedes Vito W638 2.2 CDI 116KM 85kW 1999-2003

Uciążliwe usterki

Najnowsze oceny Mercedes Vito W638 2.2 CDI 116KM 85kW 1999-2003

~Rk
Van 2.2 CDI 116KM 85kW
Vito w v-klasie , kupiłem na czas budowy , v-klase żeby jeżdzić do 7os za jednym zamachem.Podoba mi się kokpit , automat OK , trochę trzeba było podrobić po zakupie -standard.Przyjemnie te silniki jeżdzą , nie jest to młode auto już , ale dobre. Wadą jest dla mnie trochę przenienie nierówności z zawieszenia na budę , przez co wkurza i trochę trzeszczy na nierównościach, dobre audio załatwia sprawę-dobre ,nie głośne! Wnętrze obszerne , do tego...
~Gigi
Van 2.2 CDI 116KM 85kW
Reasumując Całokształt bez uwzględnienia ceny auta jest pozytywny. Gdyby nie rdza i hacząca skrzynia biegów na wstecznym i 1, słabe ogrzewanie i komfort jazdy na podwójnym siedzeniu pasażera z przeodu to byłaby rewelacja. Plusy za przede wszystkim silniczek i ekonomiczność. Ponadto do plusów można zaliczyć ergonomię, trwałość (z wyj. blachy), komfort kierowcy, poczucie bezpieczeństwa i funkcjonalność: można nim przewieźć bagaże, materiały...
2,4
~Łukasz L
Van 2.2 CDI 116KM 85kW
Totalny chłam Mercedesa auto wiecznie się psuje ceny części koszmarne, jeżeli chodzi o komfort jazdy nie jest źle ale reszta to makabra, rozszczelniona chłodnica, pękające przewody hamulcowe, trzaskające przeguby, ciągły problem ze skrzynią biegów. Jak ktoś ma dużo kasy na naprawy i lubi przesiadywać na piekielnie drogim serwisie mercedesa to polecam najtańsza moja 1 wizyta 1400zł najdroższa 7600zł a nawet kawy za darmo nie dadzą :-)
~marek
Van 2.2 CDI 116KM 85kW
super prowadzenie jak na vana, usterkowosc to jakis mit mimo duzego przebiegu brak jakies duzej usterki, wersja F(jak multivan) rewelacja
~mali
Van 2.2 CDI 116KM 85kW
Dużo jeżdżę, przed tym autkiem miałem kilkanaście aut (osobówki) w tym jednego t4 (dobre autko ale ma jedną tylko przewagę nad Vito - nie rdzewieje) i naprawdę Vito to super autko.
2,4
~skimobill
Van 2.2 CDI 116KM 85kW
Nieekonomiczny,awaryjny i do tego drogi samochód.ZDECYDOWANIE NIE POLECAM!!!

Usterki Mercedes Vito W638

Mercedes Vito W638 – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

3,6
~budowlanka
SUPER SERWIS POLECAM ASO
~buszpan@wp.pl
Van 2.2 CDI 116KM 85kW
Nie ma auta bez wad i usterek. Jak sie jezdzi to zawsze sie cos popsuje. Jestem bardzo zadowolony z auta i jeszcze dlugo nim pojezdze.. Polecam! (Stosunek jakość/cena)
2,8
~HERMES56
Van 2.2 CDI 116KM 85kW
WYMIANA SILNKA (ROZLECIAŁ SIĘ NA AUTOSTRADZIE) WYMIANA ŚWIEC ŻAROWYCH TO DEMONTAŻ SILNIKA. WTRYSKIWACZE LEJA PO 30 TYS. (Bezawaryjność (poważne usterki))
2,9
~Herman