Lista ocen Mercedes Vito W638 2.2 CDI 116KM 85kW 1999-2003 (7) - Silnik

Na liście zabraknie 12 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
Van 2.2 CDI 116KM 85kW
Witam wszystkich.Ponad dwa lata temu zakupiłem Vito 2.2 CDi 2001 rok.Golas w środku ,nawet bez ABSu i poduszek nie wspomne o klimie.Zakupiłem go na pół roku do firmy żeby mieć jakieś auto dostawcze.Przejechałem nim juz ponad 100 tyś km,zmieniam olej co 10 tyś i jeżdże po 1000 km.Rewelacyjny środek...piękne miejsce po lewej na kubek z kawą,miejsce na telefon pod zegarami,miejsce na opieranie ręki na drzwiach,cb-radio idealnie pod lewym...
~Gigi
Van 2.2 CDI 116KM 85kW
Silnik to jedna z najmocniejszych stron viciaka. Nie miałem najmniejszego problemu z silnikiem. Jak był zimny to leciutko obrotomierz wskazywał wahania w zakresie około 200 obr, ale w niczym to nie przeszkadzało, a po chwili było wszystko ok. Duży plus za wyśmienity silniczek. Elastyczność imponująca. Mała moc, duża buda a przyspieszało jak kapitalnie. Można nim jeżdzić bardzo dynamicznie
~mariusz
Van 2.2 CDI 116KM 85kW
zobaczcie podkladki pod wtryskiwaczami -puszczaja i wydobywa sie maz ktora skutecznie uttudnia dojscie do wymiany tychze podkladek katastrofa mowie wam nie widzialem czegos podobnego
~POSIADACZ
Van 2.2 CDI 116KM 85kW
WSZYSCY CHWALĄ WV ALE JA JEŻDZIŁEM 3LETNIĄ CARAVELĄ I TAM JEST DOPIERO BRAK ELASTYKI JAK MU PRZYDUSISZ ŻEBY POJECHAŁ TO WYJE A NA NISKICH TO SIE CAŁY TRZESIE
~skimobill
Van 2.2 CDI 116KM 85kW
Kupiłem samochód który miał mnie wozić 2-3 razy w miesiącu do Niemiec.Z pierwszego wyjazdu wróciłem.......na lawecie zaświeciło się EDC i koniec jazdy
~mali
Torpeda jak na busa 128KM fabrycznie
~piotr152
Van 2.2 CDI 116KM 85kW
bardzo dobrze,duzo lepiej niż td oszczędniej