Lista ocen Mercedes Vito W639 Furgon (105)

~Maciek
Furgon 109 CDI 95KM 70kW
Samochód OK. Jedynym problemem jest traktowanie nas kierowców przez pracowników serwisu. Posiadam Mercedesa Vito 639 2,2 CDI 2007. Z serwisem Mercedesa miałem kontakt kilka razy i biorąc pod uwagę, że Mercedes kojarzy się z luksusem, niezawodnością i prestiżem to po każdej wizycie byłem coraz bardziej rozczarowany. Ze względu, iż najbliższy serwis od mojego miejsca zamieszkania znajduję się w Zabrzu to korzystałem właśnie z ich usług....
~Andrzej
Furgon 109 CDI 95KM 70kW
Dobry i dzielny kompan w walce o utrzymanie jakiegoś tam standardu życia.Razem codziennie ciężko pracujemy i lubię tego mojego Vitka.Mimo kilku wad oceniam ten samochód dobrze i byłoby mi bardzo przykro gdybym musiał go sprzedać.Nie opluwajcie bezkarnie tego samochodu-a lepiej dbajcie o niego-odwdzięczy się wam na pewno.
3,7
~MB Vito 108CDI
Furgon 109 CDI 95KM 70kW
Ogólnie auto oceniam dobrze, jest niezawodne, dynamiczne, ekonomiczne, pakowne, zwrotne i całkiem komfortowe. Według mnie jeden z lepszych busów na rynku. Jedno wiem na pewno: nigdy nie kupię Transita, Ducato, Jumpera itd. itp. Jedyną alternatywą jest VW T5, ale niekoniecznie. Niedługo będę się przymierzał do zakupu Vito 120CDI (204KM). Jest gwiazda, jest jazda!
3,7
~Andrew
Furgon 109 CDI 95KM 70kW
Autko dla ludzi z głową - to nie jest wyścigówka do ścigania po mieście, jezdzenia na piskach - to jest auto dla rozsadnych ludzi pracy... auto do pracy i dla rodziny ale napewno nie jakies super komfortowe... Trasy rzadu 800-1100km dziennie bezproblemowo.... Po zakupie warto skontrolowac podwozie i najlepiej dac do jakiegos sprytnego mechanika zeby je dobrze zakonserwowal... warto tez kupic nadkola wewnetrzne. Ja swoje tankuje na JET albo...
3,6
~xlukaszx@o2.pl
Furgon 111 CDI 116KM 85kW
silnik 112 CDI ma kopyto ale w jednym momencie z malych obrotow do 2200 obrotow straszny moł potem jest taki dopalacz i przyspiesza EXTRA jak sie trzyma troche ponad 2,500 obrotow jest extra ale znow za 3,500 obrotw moc spada ale przyspiesza, spalanie przy szybkiej jezdzie po miescie i zawsze pierwszy z pod swiatel to mi spala 11 litrow nie da rady wiecej ale to juz szybka jazda a na poskojnie 7 lub 8 litrow (Silnik)
~znikający punkt -Ma
Furgon 120 CDI 204KM 150kW
MB Vito 120CDI jest stworzony do bardzo szybkiego przemieszcznia się (z ładunkiem) autostradami niemieckimi.Wtedy czuje sie jak ryba w wodzie.Dlaczego niemieckimi..... bo u nas ich nie ma!!!!!!!!!!!!!!!!!
~malytop@op.pl
Furgon 109 CDI 95KM 70kW
Kupując Vito miałem drugą opcję - T4 i cieszę się że kupiłem Vitkacego bo: prowadzi się lepiej niż T4 (wiem bo jeździłem sporo T4), wygląda lepiej (ocena być może subiektywna :)), jeżeli chodzi o usterki to nie można narzekać trzeba o autko dbać i dobrego paliwa nie skąpić (skąpstwo może się zemscić na kieszeni wielokrotnie) i regularnie przeglądy robić u zaufanego mechanika (ja robię co 20 tyś), i na koniec znowu o rdzy - to jest wg. mnie...
~WALDEK
Furgon 115 CDI 150KM 110kW
Ogolnie VITO 2 wyraznie odskoczyl od fatalnej jakosci i opini starszego modelu. Jest wiec autem udanym, pomimo swoich drobnych wad.
~rolfo@poczta.fm
Furgon 115 CDI 150KM 110kW
Dałem szanse Mercedesowi i kupiłem następną wersje ponieważ jeździłem poprzednikiem i też mnie zawodził. Teraz już wiem jak podchodzą w Mercedesie do pojazdów użytkowych i nigdy więcej go nie kupie.
Dziennik kosztów dla Mercedes Vito W639 Furgon
10,6
~Andrzej
Furgon 109 CDI 95KM 70kW
Miałem T4 2.5 Tdi (1996r) byłem zadowolony ..pózniej Vito 112CDI (2001) było bardzo dobrze ..Tym nowym modelem jestem zachwycony bije o klase wszystkie dostawczaki :Transity, Transportery ..Vivaro itp Polecam zakup autka z małym przebiegiem na zachodzie , jest dużo taniej.
Mercedes Vito W639 Furgon