Lista ocen Mercedes Vito W639 Furgon (69) - Całokształt

Na liście zabraknie 36 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~ARTUR
Furgon 109 CDI 95KM 70kW
AUTKO NA TOTALNYM WYPASIE PROGI PODŚWIETLANE 6 DODATKOWYCH ŚWIATEŁ NA PRZODZIE RAZEM 1100W, SUPER HIFI 6 PIECÓW 6 BASÓW 6 WYSOKICH TWITERÓW 8 GŁOŚNIKÓW, BARDZO SZYBKIE JAK NA VANA , BRAK MIEJSCA PRZY KRACIE NA BAGAŻE DLA 8 OSÓB , ALE TO NIE AUTOBUS:) POLECAM , ALE NOWEGO NIE PO KRAKSACH ITD.
~djyacho
Furgon 109 CDI 95KM 70kW
Generalnie auto warte pieniędzy, jakie Mercedes sobie życzy. Duże, pojemne auto do którego można wiele zapakować, zabierając przy tym nawet 9 osób w wersjach osobowych. Gdybym miał jeszcze raz kupić małego busa, na pewno brałbym pod uwagę Vito, gdyż jestem z niego zadowolony
~pilarczykkrzysztof@wp.pl
Furgon 115 CDI 150KM 110kW
Za najwieksza wade uwazam skrzynie biegow , za duzo biegow jak na furgon.Do 90 km/h 5 biegow a 6 od 90-170 .Ogolnie linia samochodu bardzo ladna .Wsiadanie bardzo latwe, siedzenia moglyby byc bardziej wygodne i 3 siedzenia z przodu uwazam za niepraktyczne i niewygodne .
~Andrzej
Furgon 109 CDI 95KM 70kW
Miałem T4 2.5 Tdi (1996r) byłem zadowolony ..pózniej Vito 112CDI (2001) było bardzo dobrze ..Tym nowym modelem jestem zachwycony bije o klase wszystkie dostawczaki :Transity, Transportery ..Vivaro itp Polecam zakup autka z małym przebiegiem na zachodzie , jest dużo taniej.
~djstudent@interia.pl
Furgon 109 CDI 95KM 70kW
kiedys jezdzilem fordem sierra rocznik 1989...z perspektywy czasu mysle ze sierra byla cudownym autem... szczerze mowiac......drugi raz to chyba bym nie wzial tego auto i zadnego ze znakiem mercedesa za darmo.........mam nadzieje ze ktos to czyta i wezmie sobie do serca
~royal350@go2.pl
Furgon 109 CDI 95KM 70kW
autko jest bardzo fajne zrobiłem nim 30000tyśkm i nie ma jakiś dużych niedociągnięc denerwują mnie ogniska korozji w różnych miejscach ponieważ auto ma 2lata,założyłem lusterka boczne od vito v jest ciszej i lepiej widać bo mają dzielone lustra
~scholz@box43.pl
Furgon 109 CDI 95KM 70kW
bardzo wygodny, silnik idealny mocą do wielkości samochodu, sześć miejsc siedzących i wszystko w welurze robi wrażenie i daje przyjemność w jeździe, jak dotąd prawie bez awarii. Gorąco polecam pomimomn że na jesień wychodzi nowy model.
~muraczewscy@konin.lm.pl
Furgon 109 CDI 95KM 70kW
Korozja 2.5 letniego Mercedesa ( pierwszy właściciel,mały przebieg,jeden kierowca , auto zadbane) świadczy tylko o tym, że za znaczek trójramiennej gwiazdy w kółku na swoim aucie wielu przyszłych nabywców nie dopłaci tak dużych kwot.
~Rolf
Furgon 111 CDI 116KM 85kW
Wydałem duże pieniądze na Vito bo myslałem - "to w końcu Mercedes". Żałuję tego bardzo. Auto stale nękają jakieś usterki. Jeśli ktoś potrzebuje takiego auta to polecam np. VW T5, albo Transita. Vito przewyższa rywali jednym-ceną!
Dziennik kosztów dla Mercedes Vito W639 Furgon
10,6
~jgregiel@zeork.com.pl
Furgon 109 CDI 95KM 70kW
Auto uniwersalne , nie limuzyna nie wyścigówka, ale do prowadzenia niewielkiej działalności gospodarczej, na wyjazd na rybki ok. tylko prosi sie troche lepsze wnetrze, na plus że ze sprzedażą go nie ma wilekich kłopotów
Mercedes Vito W639 Furgon