Lista ocen Mercedes Vito W639 Furgon (50) - Bezawaryjność (poważne usterki)

Na liście zabraknie 55 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~endiwrocek
Furgon 111 CDI 116KM 85kW
WTRYSKIWACZE !!!!!!!!!! wymieniłem 4 szt 1260+vat za sztukę nie mówiąc o robociżnie podobno to wina oszukanego paliwa niestety nie predko sie to zmieni bo policja współpracuje z mafią
~zbyszek j.
Furgon 111 CDI 116KM 85kW
kupując vito wiedziałem, że lecą przegóby ale cena ok 300 zł była do przełknięcia ale tyle kosztuje przegób zewnętrzny a u mnie walnął wewnętrzny i o 1500 zł lżej, koszmar.Do tego 3 świece żarowe + przekaźnik
~muraczewscy@konin.lm.pl
Furgon 109 CDI 95KM 70kW
bardzo obszerna korozja klapy tylnej na zewnątrz w okolicy listwy nad tablicą rejestracyjną ,dolna krawędż drzwi od wewnątrz oraz maska przednia na krawędzi od wewnątrz.Awaria zegarów .
~uklej
Furgon 111 CDI 116KM 85kW
Jak na razie jest ok. Główna usterka do tej pory to wymiana zacisków hamulcowych (wytarły się prowadnice zacisków :) nie wiem z czego były zrobione)
~malytop@op.pl
Furgon 109 CDI 95KM 70kW
poszły mi niedawno o-ringi i pompa paliwa w sumie jakieś 3 tyś z robocizną, ale też nie narzekam bo jak się jeżdzi to się zużywa i tyle
~djstudent@interia.pl
Furgon 109 CDI 95KM 70kW
3x podpora walu, stukajace amortyzatory, uklad kierowniczy na bierzaco, przeciekajaca tylna klapa, rdza po 1 roku uzytkowania...tragedia
~s_e_b_a_@op.pl
Furgon 109 CDI 95KM 70kW
Tu rowniez nie bylo wiekszych problemow... Najpowazniejszy to zerwanie przegubu ale to byla wina majstrow z serwisu ktorzy cos spaprali...
~artur
Furgon 115 CDI 150KM 110kW
permanentny problem z kontrolkami hamulców, tapicerka do wymiany na gwarancji po 2 miesiącach od zakupu, klakson raz działa raz nie
~damian
Furgon 109 CDI 95KM 70kW
1 wyciera sie tapicerka na siedzeniu kierowcy(1500km) 2 pojazd nie chce sie zawsze zamknac z pilota 3 zbieżnośc i opony:(
~Krzemi
Furgon 111 CDI 116KM 85kW
Odpukać - praktycznie brak. Tylko raz nie odpaliłem bo... stacyjka wpadła w środek deski rozdzielczej.
Mercedes Vito W639 Furgon