Lista ocen Mercedes Vito W639 Furgon 109 CDI 95KM 70kW 2003-2010 (56)

3,8
~s_e_b_a_@op.pl
Furgon 109 CDI 95KM 70kW
Mercedes Vito jest dobrym samochodem... Zauwazalem tutaj niepochlebne opinie na temat tego auta. Musze sie z nimi nie zgodzic. Vito jest dobrym autem, szybkim, w miare elastycznym, wygodnym(z punktu widzenia kierowcy, fotele sa wygodne ale trzeba przyznac kiepsko trzymaja w zakretach) i przynajmniej w przypadku mojego modelu bezproblemowym w eksploatacji.
~djyacho
Furgon 109 CDI 95KM 70kW
Nie ma co narzekać, jak się dba o auto to jeździ tak jak powinno :-)
3,3
~ANDRZEJ G
Furgon 109 CDI 95KM 70kW
ogólnie kiedy wejdę do kanału i zobacze vito od spodu to wolę tego nie widzieć i wszystkim proponuje wobaczyć przed kupnem używanego.brak zabezpieczenia antykorozyjnego to skandal.Wadą napewno jest wpływająca woda spod nóg która wchodzi pod wykładzinę. proponuję odkręcić plastikowe progi a sami ocenicie .
~hryniu@poczta.onet.pl
Furgon 109 CDI 95KM 70kW
samochód jest ładny,dynamiczny,oszczędny,dobrze się prowadzi,ale ta usterkowość... szkoda,ze całkeim fajne atuo nie cieszy się zbyt dobrą opinią i wg mnie Vito to nie Mercedes.mimo wszystko miło wspominam Vitka i dlatego wystawiem mu aż 4.teraz cierpliwue czekam na poajwienie się używanych egzemplaży całkiem nowego modelu.na "nówke"mnie nie stać...
3,5
~Maciek
Furgon 109 CDI 95KM 70kW
silnik dobrze ciągnie z dołu ale głośny,brak problemów z wyprzedzaniem na trasie od nowości 2 l. oleju od przeglądu do przeglądu po 80 tys. walneła turbina. !!!! UWAGA MIAŁEM BARDZO DUŻY PROBLEM Z GAŚNIĘCIEM SAMOCHODU PODCZAS JAZDY SZCZEGÓLNIE PODCZAS OSTREGO PRZYŚPIESZANIA DOPIERO 7 WIYTA W SERWISIE NAPRAWIŁA PROBLEM. (Silnik)
2,3
~roggas@wp.pl
Furgon 109 CDI 95KM 70kW
bespieczeństwa nie ma żadnego!!!! skutek - złamany kręgosłup reszte musisz sam ocenić ?
3,5
~jgregiel@zeork.com.pl
Furgon 109 CDI 95KM 70kW
Auto uniwersalne , nie limuzyna nie wyścigówka, ale do prowadzenia niewielkiej działalności gospodarczej, na wyjazd na rybki ok. tylko prosi sie troche lepsze wnetrze, na plus że ze sprzedażą go nie ma wilekich kłopotów
~TOMEK K
Furgon 109 CDI 95KM 70kW
silnik dobry choc brakuje mi czasem mocy lubie czasem przeciagnac auto lepiej chodzi i sie niezamula. (Silnik)
2,1
~agnes
Furgon 109 CDI 95KM 70kW
BADZIEW!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
~ARTUR
Furgon 109 CDI 95KM 70kW
AUTKO NA TOTALNYM WYPASIE PROGI PODŚWIETLANE 6 DODATKOWYCH ŚWIATEŁ NA PRZODZIE RAZEM 1100W, SUPER HIFI 6 PIECÓW 6 BASÓW 6 WYSOKICH TWITERÓW 8 GŁOŚNIKÓW, BARDZO SZYBKIE JAK NA VANA , BRAK MIEJSCA PRZY KRACIE NA BAGAŻE DLA 8 OSÓB , ALE TO NIE AUTOBUS:) POLECAM , ALE NOWEGO NIE PO KRAKSACH ITD.
Mercedes Vito W639 Furgon