Lista ocen Mercedes Vito W639 (115)

3,7
~Rafal
Furgon 111 CDI 116KM 85kW
Uwazam ze to dobry samochod.Moja wersja to chlodnia i bardzo dobrze sie sprawdza w lokalnej dystrybucji.Jest bezpieczny i pewny w prowadzeniu i pomijajac kilka drobiazgow jest warty swojej ceny.
~djyacho
Furgon 109 CDI 95KM 70kW
Nie ma co narzekać, jak się dba o auto to jeździ tak jak powinno :-)
3,3
~ANDRZEJ G
Furgon 109 CDI 95KM 70kW
ogólnie kiedy wejdę do kanału i zobacze vito od spodu to wolę tego nie widzieć i wszystkim proponuje wobaczyć przed kupnem używanego.brak zabezpieczenia antykorozyjnego to skandal.Wadą napewno jest wpływająca woda spod nóg która wchodzi pod wykładzinę. proponuję odkręcić plastikowe progi a sami ocenicie .
~robiel
Furgon 111 CDI 116KM 85kW
jest to mój 7 samochód,oceniam go jako dobry,niezawodny,wygodny.przeglądy robię w ASO mniej więcej co 25-32 tyś i wychodzą one w sumie taniej niż u Pana Jasia,z tego serwisu jestem zadowolony
2,9
~Janek Jaworzno.
Furgon 111 CDI 116KM 85kW
Ze względu na usterki mam tego samochodu serdecznie dosyć !!!
~uklej
Furgon 111 CDI 116KM 85kW
Mogę liczyć na auto w każdych warunkach. Doskonała jazda, ładowność i ekonomia. Ogólnie polecam
~Cezar
Furgon 115 CDI 150KM 110kW
To już niestety nie ten Mercedes co kiedyś... Napakowany elektroniką z możliwością wyskoczenia jakiegokolwiek błędu w najmniej oczekiwanym momencie.
~hryniu@poczta.onet.pl
Furgon 109 CDI 95KM 70kW
samochód jest ładny,dynamiczny,oszczędny,dobrze się prowadzi,ale ta usterkowość... szkoda,ze całkeim fajne atuo nie cieszy się zbyt dobrą opinią i wg mnie Vito to nie Mercedes.mimo wszystko miło wspominam Vitka i dlatego wystawiem mu aż 4.teraz cierpliwue czekam na poajwienie się używanych egzemplaży całkiem nowego modelu.na "nówke"mnie nie stać...
3,5
~Maciek
Furgon 109 CDI 95KM 70kW
silnik dobrze ciągnie z dołu ale głośny,brak problemów z wyprzedzaniem na trasie od nowości 2 l. oleju od przeglądu do przeglądu po 80 tys. walneła turbina. !!!! UWAGA MIAŁEM BARDZO DUŻY PROBLEM Z GAŚNIĘCIEM SAMOCHODU PODCZAS JAZDY SZCZEGÓLNIE PODCZAS OSTREGO PRZYŚPIESZANIA DOPIERO 7 WIYTA W SERWISIE NAPRAWIŁA PROBLEM. (Silnik)
Dziennik kosztów dla Mercedes Vito W639
2,3
~roggas@wp.pl
Furgon 109 CDI 95KM 70kW
bespieczeństwa nie ma żadnego!!!! skutek - złamany kręgosłup reszte musisz sam ocenić ?