Lista ocen Mercedes W123 (140) - Ergonomia

Na liście zabraknie 238 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~adidos
Sedan 3.0 D 88KM 65kW
wszystko podręką , szkoda ze ta kierownica taka wielka , jestem dośc wysoki i muszę się przed nią przeciskać a nie chce mi się za każdym razem wysówać fotela do tyłu.
~saganov
Sedan 2.4 D 80KM 59kW
Wszystko co potrzeba jest pod reka, do wynalazku (wycieraczki, kierunkowskaz w jednej manetce) mozna sie przyzwyczaic. To samo tyczy sie recznego, a wlasciwie noznego hamulca.
~187fredu@wp.pl
Sedan 2.0 109KM 80kW
jak w mercedesie, do jakiego bym nie wsiadł czuje się jak u siebie, wszystkie przełączniki dźwignie są łatwo dostępne, niczego nie trzeba szukać.
~rafi
Sedan 2.4 D 80KM 59kW
prosto jak tylko sie da ale wsiadajac do srodka wszystko robi sie odruchowa i wszystko jest tam gdzie powinno byc, plusy za podlokietniki:)
~Piotr25
Sedan 3.0 D 88KM 65kW
to mój pierwszy (i mam nadzieję że nie ostatni) mercedes więc do wielu "wynalazków" musiałem się przyzwyczaić np. do hamulca "ręcznego"
~martin@cybi@wp.pl
Sedan 2.0 D 55KM 40kW
fantastyczna linia nadwozia sprawia ze auto jest ponad czasowe i chyba nigdy sie nie zestarzeje ( mimo iz wiele juz jezdzi jako zabytki)
~Olaf
Sedan 2.4 D 80KM 59kW
kiedy popatrze na nowe tredy w projektowani pulpitow (niczym choinki) to mysle ze mercedes osiagnal juz doskonalosc okolo pol wieku temu.
~RYDZU
Sedan 2.4 D 80KM 59kW
Wszystko na swoim miejscu. Dla kogoś kto rozpoczyna przygodę z Mercedesem przestawienia wymaga jedynie obsługa hamulca postojowego (nożnego)
~Januszek1
Coupe 2.8 185KM 136kW
Mam problem jedynie z położeniem radia i jego regulacją podczas jazdy.Lepiej się zatrzymać aby ustawić stację.
~zico
Sedan 2.4 D 72KM 53kW
Wszystko na swoim miejscu ,w starej furze nic wiecej nie trzeba:) Sa automatyczne wycieraczki ,podgrzewana tylnia szyba ,rolety:p