Lista ocen Mercedes W123 (378)

~Adam K
Sedan 2.5 140KM 103kW
bardzo elastyczny, praca bez wibracji, na dużych obrotach piękny gang R6 (Silnik)
~adidos
Sedan 3.0 D 88KM 65kW
super auto ale moje ma już blachy zmasakrowane ponieważ nie mam garażu .Ale się nie załamuje kupuje nastepnę przeżucam silnik z obecnej i hulaj dusza piekła niema.
~Rufus37@poczta.onet.pl
Sedan 2.0 D 55KM 40kW
Samochód nie do zdarcia . Ale coś za coś . Nie można wymagać od niego osiągów sprintera, Jest trochę mułowaty przy ruszaniu , za to chelernie wygodny w jazdach na trasie .Jednak pomimo wszystko jeżeli się dba o niego potrafi sie odwdzięczyć tym samym .
~realv@irc.pl
Sedan 3.0 D 88KM 65kW
Auto jest dosyć mocno eksploatowane przez moją rodzinę już od 10 lat (3ci właściciel). Nigdy nie zawiodło nas w trasie, wszelkie poważniejsze usterki zostały zauważone odpowiednio wcześniej. Fotele pasażera i kierowcy były dosyć "zużyte". Początkowo zostały podmienione - później naprawione przez tapicera. Dużym minusem jest składka OC - 586zł w PZU przy 70% zniżek. Auto dobrze sprawuje się na długich trasach, nie przegrzewa się.
~Waco
Sedan 2.4 D 80KM 59kW
No cóż. Samochód jest wspaniały. Martwię się tylko czy będzie odpalał na mrozie. Wczoraj było 0 stopni i zapalił zupełnie jak w lato. Więc może nie będzie tak źle. Do poprawienia mam zbieżność co w zimę w połączeniu z tylnym napędem może być przyczyną niespodzianek przy zakrętach ale zanim sypnie śniegiem postaram się to poprawić.
2,4
~Bruno
Sedan 2.0 D 55KM 40kW
Co za g***o... Nigdy więcej Mercedesa. Nie sprzedam go tylko potne, niech nikt się wiecej nie męczy. Kupuję BMW lub VW.
~Yelonek
Sedan 2.4 D 72KM 53kW
jak za takie pieniadze to jest naprawde dobrze jednak gwiazda na masce robi swoje:) mam go prawie 2 lata i jeli bog pozwli to bede nim jezdzil kolejne 22:))))
~Włodzimierz Sitkiewicz
Sedan 3.0 D 88KM 65kW
może to trochę niska ocena, ale muszę byś obiektywny
~MariuszX
Sedan 2.4 D 80KM 59kW
Super auto, niezawdne, solidne i nie do zajeżdzenia. Gdyby tylko tak był normalny ręczniak, skrzynia 5 i lepsze wyciszenie to miałbym auto prawie idealne.
Dziennik kosztów dla Mercedes W123
9,2
~zico
Sedan 2.4 D 72KM 53kW
Wszystko fajnie tylko ta wielka kierownica jak w autobusie;P Zawieszenie po prostu plynie ,nie czuc dziur ani progow spowalniajacych:) (Układ jezdny)