Lista ocen Mercedes W123 (378)

~zapart@fr.pl
Sedan 3.0 D 88KM 65kW
Ogólnie samochód w dobrych rękach powinien służyć latami i jak już tutaj napisano, przechodzić z ojca na syna...
3,7
~Peterman
Sedan 2.4 D 72KM 53kW
Myślałem, że kupując beczkę zafunduję sobie niezawodne auto które mało pali, lecz się troszeczkę zawiodłem
~bkslash@poczta.onet.pl
Sedan 2.3 136KM 100kW
Pomimo sredniej jakosci przekladni kierowniczej (auto nie od razu reaguje na ruchy kierownicy - nieciekawe przelozenie i zbyt duzy fabryczny luz) cala reszta jest imponujaca. Moj c123 230CE pomimo 22 wiosen nie ´daje sie´ duzo mlodszym i drozszym samochodom. Wysoka jakosc wykonania calosci jest bezdyskusyjna - nie ma tu miejsca dla blachy grubosci papieru!!! Calosc sztywna, szybka, spojna i oczywiscie PIEKNA!
~RYDZU
Sedan 2.4 D 80KM 59kW
Większość egzemplarzy wymaga poprawek mechanicznych i blacharskich. Jednak każda taka inwestycja procentuje bo auto będzie jeździło dalej długo i bezawaryjnie.
~psinthos@cad.pl
Sedan 2.8 185KM 136kW
Zaden z moich poprzednich samochodow nie dostarczal tak ogromnej radosci z posiadania i jazdy. To auto uwazam za jeden z najlepszych zakupow, jakich kiedykolwiek dokonalem.
~Adrian Skoneczny
Sedan 3.0 D 88KM 65kW
To auto mozna polubic, a jesli sie onie zadba, bedzie sluzylo przez wiele długich lat.
~jeriWYTNIJTO@poczta.onet.pl
Sedan 2.4 D 80KM 59kW
Niewysilony,konieczna jest w miarę częsta (20tkm)regulacja luzu zaworów,jako,że nie ma automatycznej kasacji.Jedyna rzecz, jakiej nie robiłem w moim W123 po zakupie (jedynie rozrząd wymieniony - przebieg 370.000 wg licznika ale jestem prawie pewien,że jest większy (sądząc po kierownicy, pedałach, itd.) (Silnik)
3,8
~były użytkownik
Sedan 3.0 D 88KM 65kW
prawie milion km..zestawiając to ile przejechałem a ile napraw wykonałem był..BEZAWARYJNY..co 15 tys. wymiana oleju (czyli kilka tygodni)..pilnowanie płynów..kiedy go kupowałem..ponad 10 lat temu..miał trochę ponad 200 tys. tak więc jak patrzę na inne opinie lub oferty sprzedaży z przebiegami 200-400 tys. to śmiać mi się chce..
~pawel.olszewski@pgnig.pl
Sedan 2.4 D 80KM 59kW
Rewelacyjny samochod dla ludzi umiejacych z pewnym dystansem podejsc do siebie, tani w utrzymaniu (poza OC:( ) i zakupie. kupilem za 5000 i wg wstepnych obliczen trzeba w niego wlozyc drugie 5000 zeby zrobic kapitalny remont wszystkiego, wlacznie z blacharka
~martin@cybi@wp.pl
Sedan 2.0 D 55KM 40kW
Silniczek jak marzenie zadbany przezyje nie jednego swojego mlodszego brata .Prosta konstrukcja z lat 50 tych pozwoli naprawde dlugo pojezdzic. (Silnik)