Lista ocen Mercedes W123 Sedan (164) - Wentylacja i ogrzewanie

Na liście zabraknie 204 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Malolat bez prawka który ma beczke ( mam 14at )
Sedan 2.4 D 80KM 59kW
beczka jest to stary samochód nie majacy klimy jednak jesli sie nie ma klimy a ktos jest delikatny to niech sbie zalorzy, ja tam otwieram szyberdach oraz szybe kierowcy i ciesze sie zyciem poniewaz jade Starym mietkiem hehehe
~saganov
Sedan 2.4 D 80KM 59kW
Nie mam zastrzezen. Co prawda w mojej wersji nie ma klimy, ale i tak nawiewy daja sobie swietnie rade. 2 kanaly wietrzace, lewy i prawy. Co nie jest standardem w niektorych nowych autach, a istanialo juz w latach 70 tych.
~Apache
Sedan 2.0 D 55KM 40kW
Troszkę mi przeszkadza nawiew z zewnątrz, nie jest szczelny i w zimie odrobinkę z niego wiało. poza tym wszystko ok. A na lato mam szyberek, z malutką owiewką, przy 150 nic do środka nie wiało. owoewki zewnętrznej nie mam.
~187fredu@wp.pl
Sedan 2.0 109KM 80kW
w zimie trochę trzeba poczekać na rozmrożenie szyb, występuje też parowanie szyb, ale to przez skorodowane spody drzwi i nieszczelną szybę z tyłu, szyba z tyłu szybko się rozmraża to +
~zadowolony wlasciciel:)
Sedan 2.4 D 80KM 59kW
co do ogrzewania w beczce to kazdy kto jeździl wie ze mozna sobie zima sahare w srodku zrobic ja mam szyberdach tak ze latem tez jest ok ale jak ktos trafi na wersje z klima to jest juz naprawde luksus
~Evangelicus
Sedan 2.0 D 55KM 40kW
no... tutaj akurat Mercedes to MISTRZ. nie potrzerba wiele czasu by w zimie rozgrzać wnętrze samochodu, ochłodzenie samochodu nawet w największe upały jak dla modelu bez klimatyzacji też szybkie.
~Filip
Sedan 2.4 D 80KM 59kW
Po pięciu minutach w najgorsze mrozy piekiełko... W tym roku dla zabawy zobaczyłem jak mocno wygrzeje się wnętrze.. Przy -18 Na dworzu temp wzrosła wewnątrz do +40, więcej nie wytzrymałem....
~olo
Sedan 2.0 D 55KM 40kW
cudowne! dmucha tak, że aż chce wyrwać głowe zkarku. w 3 letniej Fabi(4-ro stopniowy) nawiew nie ma szans z (3 stop.) siłą nawiewu beczki. regulacja odzielna dla lewej i prawej strony.
~Mesio78
Sedan 2.0 D 60KM 44kW
Nie narzekam na wentylację i ogrzewanie. W zimie przy -25 na termometrze w samochodzie było ciepło. Niektórzy zatykają grilla na zimę ja tego nie robiłem bo nie było takiej potrzeby.
~merc123
Sedan 2.0 D 60KM 44kW
Bardzo pozytywnie. Po 10 minutach jest gorąco. Należy pamiętać, że w zimie nie warto włączać od razu ogrzewania na full. Trzeba pozwolić rozgrzać się silnikowi.
Mercedes W123 Sedan