Lista ocen Mercedes W123 Sedan 2.4 D 80KM 59kW 1976-1985 (41) - Przestrzeń dla kierowcy i pasażerów

Na liście zabraknie 49 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~wojtas
Sedan 2.4 D 80KM 59kW
to nie car made in usa ale bardzo wygodny (szczególnie z tyłu kanapa) i miejsca dużo ( bagażnik jak w bmw serii 7 ( w mercach i bmw jest on niestety czesto wykorzystywany do przewozenia nietypowych ladunkow wiec nie musze tlumaczyc co tam sie zmiesci...) jak ktos nie jest kozakiem i normalnym gosciem i chce wozic sobie cos zwyklego to bez problemu tam to zmiesci ( np. 5...6 X worek 50kg)
~Piotrek
Sedan 2.4 D 80KM 59kW
Rewelacja choć... przy maksymalnie odsuniętych przednich fotelach miejsca na nogi z tyłu mogło by być więcej ale nie panuje żadna ciasnota. Moje zdanie o przestrzennym wnętrzu we w123 zburzyło AUDI 100 "cygaro" w tym audi to jest salon z kominkiem a Mercedes to salon bez kominka:)
~saganov
Sedan 2.4 D 80KM 59kW
Tutaj najwiekszy plus. Jestem osoba doscy sporawa 2m wzrostu, 130kg wagi i lubie miec przestrzen. Pod takim katem wybieralem auto i musze przyznac ze z wyboru jestem zadowolony. Z tylu co prawda nigdy nei jezdzilem, ale zaden z pasazerow nie narzekal wiec chyba tez jest OK.
~rafi
Sedan 2.4 D 80KM 59kW
jak na gabaryty auto to niezbyt wiele ale i tak nie malo, niesamowite wrazenie dla pasazera siedzacego z tylu opartego o podlokietnik i patrzacego do przodu. wydaje sie ze do znaczka na masce sa ze 3 metry:)
~Alex
Sedan 2.4 D 80KM 59kW
Bardzo duzo miejsca z przodu i z tyłu. Bardzo wygodne fotele. Oprócz aut z USA i Volvo serii 700/900 nie jeździłem na wygodniejszych fotelach (na sprezynach:)!
~galo
Sedan 2.4 D 80KM 59kW
przy odsunietych siedzeniach,troszke malo miejsca na nogi dla dla pasazerow z tylu,ale ogolnie ok.Ja wiozlem 10 i na kuligu uczepionych kilkanascie osob,(jednoczesnie)
~Malolat bez prawka który ma beczke ( mam 14at )
Sedan 2.4 D 80KM 59kW
W123 jest duzym samochodem choc wazy tylko 1300kg w środku jest zdecydowanie duzo miejsca dla nawet 5 osób. siedzenia sa mięciutkie co daje duzy komfort. 5
~zadowolony wlasciciel:)
Sedan 2.4 D 80KM 59kW
jestem nie wysoki tak ze jak dla mnie jest rewelka zarowno z przodu jak i z tylu ale wysocy rowniez nie beda mieli powodow do narzekan
~ddaria74
Sedan 2.4 D 80KM 59kW
wygoda wygoda wygoda mozna sie wyspac a i mozna sie ´zabawic´
~RYDZU
Sedan 2.4 D 80KM 59kW
Duzo miejsca. Brakuje trochę regulacji w fotelach (część lędźwiowa) - ale czego ja się czepiam - auto jest projektowane 30 lat temu.
Mercedes W123 Sedan