Lista ocen Mercedes W123 Sedan 2.4 D 80KM 59kW 1976-1985 (35) - Stosunek jakość/cena

Na liście zabraknie 55 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Alex
Sedan 2.4 D 80KM 59kW
Pod tym względem nie jest idealnie. Kto jest w stanie zapłacić za idealny egzemplarz 10.000Euro! Bo takie potrafia byc ceny w niemczech. Za modele kolekcjonerskie. Za 3000zł. dostaniemy zwykle zjeżdzony model, bedzie chodził moze i dobrze, ale nie dowiemy sie co znaczy idealnie. Mimo towarto...i uwaga mercedes uzależnia!!! Kto nie lubi MB moze sie mocno zdziwic. To autyo jezdzi 1000razy lepiej niz wyglada.
~saganov
Sedan 2.4 D 80KM 59kW
Warto zainwestowac w zadbany egzemplarz, ja swoj dalem dosyc sporo ale nie zaluje kasy. Nie warto brac tych po 3-4 tysiace, bo to gniajce szroty, albo wlasciciel szybko potrzebuje kasy. Wtedy nie bedzie zadnych problemow. A jazda stara E klasa jest bardzo przyjemna.
~rafi
Sedan 2.4 D 80KM 59kW
kwestia tego za ile sie kupuje kupisz za 1000pln to bedziesz grzebal przy nim, wydasz 10000pln to mozna jezdzic i 20 lat, za te pieniadze to wyle takiego merca niz lonosa z tanim plastikiem jako deska rozdzielcza
~jeriWYTNIJTO@poczta.onet.pl
Sedan 2.4 D 80KM 59kW
Pozornie wydaje się tani - ale egzemplarze dostęne na rynku to szrot.Przywrócenie auta do świetności to koszt ok.10 000 zł,więc realna cena znakomicie utrzymanego egzemplarza to ok.12-14tys.zł.
~zadowolony wlasciciel:)
Sedan 2.4 D 80KM 59kW
za cene roweru mozna kupic duze wygodne i przestronne auto ktore na dodateks ie nie psuje i jest tanie w eksploatacji tylko trzeba sie naszukac naprawde zadbanego egzemplarza
~MariuszX
Sedan 2.4 D 80KM 59kW
moja beczka kosztowała 5000. Miałem szczęście bo była w dobrych rękach, blacha jest w dobrym stanie.Oryginalny lakier :) Wspaniały samochód i jeszcze za takie pieniądze.
~Moon
Sedan 2.4 D 80KM 59kW
Gdybym teraz miał kupywać samochód w przedziale cenowym do 10 tyś zł to bym wybrał w miarę nową beczkę 3000 Diesel :) inne nowsze (inne marki) niech się chowają...
~Filip
Sedan 2.4 D 80KM 59kW
Nic innego w tej cenie... Ale warto rozglądać się za droższymi za to w lepszej cenie... Wiek nie ma znaczenia, ale stan techniczny ogromne..
~myagi
Sedan 2.4 D 80KM 59kW
ladny i na wypasie troche kosztuje ale bez super wyposazenia jest rownie niezawodny i dobry luskus za smieszne pieniadze
~Malolat bez prawka który ma beczke ( mam 14at )
Sedan 2.4 D 80KM 59kW
mysle ze dobrze to wszystko sie sklada ale teraz za bardzodobra beczke trzeba dac 10000zl ja dalem 3000zl tyle co skuter ksztowal
Mercedes W123 Sedan