Lista ocen Mercedes W123 Sedan 2.4 D 80KM 59kW 1976-1985 (39) - Wyciszenie

Na liście zabraknie 51 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Piotrek
Sedan 2.4 D 80KM 59kW
Tutaj w grzechotniku,klekocie (dieslu) jest głośno. Na zimny silniku (miodzio klekoczący silniczek) czy powyżej 110km/h dochodzą szumy powietrza odczuwa się że to nie nowoczesne TDI,SDI,TDCI,VVTCDI,CDI (Kur.. czego oni w tych nazwach nie wymyślą)... Poprostu diesel 123 jest prostym,bezawaryjnym nie do zajerzdzenia motorem a że głośny przy ponad 110km/h wybaczam mu to ja i tak jeżdzę prędkością podróżną 90,100 km/h. Jeżeli chcesz mieć ciszej...
~wojtas
Sedan 2.4 D 80KM 59kW
jak na diesla z ta pojemnoscia to ok a w benzynie szczegolnie w wiekszych silnikach wiekszy chalas wydobywa sie spod opon po zapaleniu zielonego swiatla niz od silnika :) no i oczywiscie w 300DT 125km lub od w124 147 km ta regula tez obowiazuje...
~Malolat bez prawka który ma beczke ( mam 14at )
Sedan 2.4 D 80KM 59kW
samochód z lat 70-tych hmmmm czy jest dobrze wyciszony morze na te lata nie ale na tamte lata w których byl wyprodukowany jest to naprawde dobrze. przypomnijmy ze ten samochód ma 30 lat dwa razy tyle co ja heheh
~Alex
Sedan 2.4 D 80KM 59kW
Cichutko. Diesla słychac , ale to silnik z pzred lat. W egzemplarzach zajeżdzonych wyc moze wszytsko, ale W123 w dobrej kondycji pracuje cichutko (jak na diesla).
~Brzeku
Sedan 2.4 D 80KM 59kW
Niestety co do wyciszenia to moglo by byc lepiej chociaz nie jest zle. Umnie slychac wycie mostu gdyby nie to bylo by bardzo dobrze :) Ale w koncu swoje km zrobil
~zadowolony wlasciciel:)
Sedan 2.4 D 80KM 59kW
tutaj wiek daje znac ale i tak jest dobrze poprostu silnik diesla slychac w srodku ale wersje benzynowe sa naprawde cichutkie o zapalonym silniku informuje nas tylko obrotomiez
~saganov
Sedan 2.4 D 80KM 59kW
Bardzo dobre. Poprzedni wlasciciel wyciszyl komore silnika takze w kabinie prawie wogole go nieslychac, dopiero przy wyzszych obrotach zaczyna byc slyszalne ze auto "nie zgaslo"
~jeriWYTNIJTO@poczta.onet.pl
Sedan 2.4 D 80KM 59kW
Byłoby "dobrze" gdyby był 5-biegowy.Poza tym trudno to oceniać - względem nowego TDi nie jest cichy, ale skoro jest cichszy od (prawie) wszystkich benzyniaków ze swojego okresu...
~rafi
Sedan 2.4 D 80KM 59kW
wiek auta mowia sam za siebie, nie bylo takich materialow jak teraz, ale wystarcza 3 dni w garazu z matami i nie slychacw srodku niczego z zewnatrz
~gusiaczek
Sedan 2.4 D 80KM 59kW
dla mnie doskonale :) przesiadłam się z poldka z zepsutym mostem, więc nawet auto z dieslem reprezentuje teraz błogą ciszę
Mercedes W123 Sedan