Oceny Mercedes W124 Coupe

Mercedes W124 Coupe - Oceń swoje auto

Najnowsze oceny Mercedes W124 Coupe

~Robak 70
Coupe 3.0 180KM 132kW
Daję \"doskonale\" bo mimo małych problemów silnikowych auto jest po prostu wyjątkowe/ponadczasowe.Moim zdaniem najładniejsze coupe jakie wyprodukowano \"na tym łez padole\" ;-)!Linia nadwozia rzekłbym doskonała,nie krzykliwa,taka \"surowa\",ale piękna,doskonałe proporcje...po prostu dobra niemiecka robota :-)!Polecam jednak nowsze silniki(po 4 zawory na garnek)bo można go spokojnie zagazować w sekwencji i powinien bezproblemowo parę lat...
~Davidushka
Coupe 2.3 132KM 97kW
Idealna linia nadwozia, szyby bez ramek, elegancka prostota i wykończenie w drewnie nadają mu odpowiedniego charakteru. Samochód dla ceniących komfort i legendarną niezawodność bez zbędnych bajerów. To auto nie powinno nigdy jeździć z instalacją gazową.
~Ryba
Coupe 3.0 24V 220KM 162kW
Ideałów nie ma, ale to auto jest naprawdę bardzo dobre. Jeśli zapłaci się odpowiednią cenę za zadbany egzemplarz to odwdzięcza się bez awaryjnością. Zresztą tak jak w każdej innej marce: Cena = Jakość !
~jaqb
Coupe 3.2 220KM 162kW
Od gówniarza \"chorowałem\" na ten model. Wtedy kosztował ~90tyś marek niemieckich i był nieosiągalny dla większości ludzi w Polsce. teraz ceny są inne i można coś wybrać na rynku co będzie idealne. Szeroka gama kolorów, tapicerek i wyposażenia.
3,6
~Marek
Coupe 2.3 132KM 97kW
Autko sprawowało się bardzo nierówno. Potrafiło nie psuć się wcale przez rok, aby potem rozkraczać się co tydzień. Poza tym potrafi uzależnić i wyciągnąć całą zawartość portfela tylko dla siebie. Aby utrzymać je w dobrym stanie wymaga bardzo dużej ilości czasu, cierpliwości i pieniędzy. Moim zdaniem ideale dla singla mającego dobrą pracę i dużo wolnego czasu:)
~mho
Coupe 2.3 132KM 97kW
momo wieku, samochod godny polecenia, osobiscie polecam wersje z silnikami 3.0 lub wiecej, nizsze jednostki napedowe sa troszke mulące. komfortowy i niezawodny i nadal wzbudzajacy podziw na ulicy klasyk. polecam
~grigori
Coupe 2.3 132KM 97kW
bylem milo zaskoczony tym co oferuje 20letni mercedes za cene przecietnego 10letniego auta klasy kompakt, podgrzewane lusterka, podgrzewany plyn spryskiwaczy, pelna elektryka, klimatyzacja, skora i dobre audio, do tego bezawaryjnosc i niskie koszty utrzymania, i jeszcze ludzie sie ogladaja za tym autem, moze tylko jest malo praktyczny
2,9
~jutr
Coupe 3.0 180KM 132kW
Mi trafił się niestety katowany silnik , chociaż dałem za auto 9 tys zł , cena jednak nie odgrywa znaczenia przy takich autach. Po zakupie miałem troche problemów głownie z silnikiem i wydałem jakieś 1800 zł żeby auto jakos jezdziło. Drugą wadą jest blacha. Bardzo podatna na korozje niestety . Ogólnie nie wspominam tego auta dobrze i szukałem innych egzemplarzy jednak na 17 ogladanych aut wszystkie były z zakatowanym silnikiem. DlATEGO...
~andrut22
Coupe 2.2 150KM 110kW
Bardzo wygodne auto które naprawdę może się podobać. Ale trzeba uważać na stan techniczny tych samochodów bo jeśli trafimy na wyeksploatowany model z dużym przebiegiem to trzeba się liczyć z dużymi wydatkami. Auto legendarnie niezawodne ale w tym modelu trzeba uważać na wiązkę elektryczną bo jest to pięta Achillesa tego samochodu.
3,5
~Pioto
Coupe 2.2 150KM 110kW
Byłoby dobrze, gdyby nie poważne usterki. Całą frajdę z posiadania psuje elektryka. Gdybym wiedział i przeczytał taką opinię jak ta to bym nie kupił tego samochodu, albo kupił z wymienionymi tymi elementami. Jak juz wszystko naprawię to mam nadzieję na powrót poziomu zadowolenia z samochodu do takiego jak w chwili zakupu. Ogólnie dla przeciętnego obywatela odradzam.
Mercedes W124 Coupe