Lista ocen Mercedes W124 Coupe (31) - Bezawaryjność (drobiazgi)

Na liście zabraknie 27 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Robak 70
Coupe 3.0 180KM 132kW
Daję przeciętnie gdyż mój egzemplaż był zagazowany i niestety przekonałem się że gaz niszczy ten silnik,a właściwie wtrysk.W ogóle wtrysk mechaniczny(sterowany na podciśnienia)jest dobry jak jest dobry,ale gdy coś się zaczyna złego dziać to już problem.Mało który mechanik chce się za to zabrać.Ogólnie nie polecam tego modelu silnika z LPG...no chyba że da się tam zamontować \"sekwencję\" to może by to jakoś chodziło...
~Pioto
Coupe 2.2 150KM 110kW
Nie ma powodów do narzekań. Po 15 latach każdy przedmiot ma prawo się zepsuć. Z drobiazgów popsuły się: - silnik podnoszenia szyby lewy przód i tył, - podajnik pasa lewy, - ogrzewanie tylnej szyby (popalone druciki), - chłodnica klimatyzacji, - termostat, - korozja nadwozia (wiek i zabezpieczenie blach).
~Dawid
Coupe 3.0 24V 220KM 162kW
Po zakupie auta (od pierwszego właściciela) należało wymienić automatyczną antenę radiową, zregenerować drewniane panele we wnętrzu auta, i przesmarować wszystkie szyny prowadnic szyb elektrycznych. To są typowe usterki przy większości tych modeli.
~jaqb
Coupe 3.2 220KM 162kW
Jakieś poszczególne elementy z czasem ulegają uszkodzeniu. Auto ma 19 lat więc musi coś się psuć. Dostępność części spora jak wie się gdzie szukać. ASO też posiada wiele części czasem tylko 3 x drożej.
~AdamMakar
Coupe 3.0 180KM 132kW
20 letnie auto niestety ma też swoje wady. Zaczynają szwankować drobne elementy głównie związane z elektroniką, podajnik pasów, antena elektryczna, ogrzewanie tylnej szyby.
~kunegunda
Coupe 3.0 24V 220KM 162kW
kupa elektryki, elektroniki w starym aucie lubi padac. pompka od entralnego, silnik od szyby, sterowanie fotelem ele, nawiew, wycieraczki swiatel, spryskiwacze, itp itd, straszna kicha
~piotr Mechu
Coupe 3.0 180KM 132kW
Powiem tak jak na tak stare samochody to sa naprawde malo wadliwe jesli sa dopieszczane!!Teraz juz takich samochodow nie robia i juz nie beda robic!!
~Maciek
Coupe 2.2 150KM 110kW
właśnie... Drobiazgi. czasem sama włącza mi się wycieraczka przedniej szyby, ale moja Gwiazda powiedziała mi że tak musi być więc nie ruszam..:)
~hans1980
Coupe 2.0 122KM 90kW
jak na 22-latka psuje się rzadko, głównie drobiazgi, ale jak się już to naprawi można zapomnieć na bardzo długo.
~mho
Coupe 2.3 132KM 97kW
jak każda niemiecka robota, samochod niezawodny , nie wymaga niczego szczegolnego, wystarczy dbac o podstawy , olej, plyny i filtry.
Mercedes W124 Coupe