Lista ocen Mercedes W124 Sedan 2.2 150KM 110kW 1992-1995 (7) - Układ jezdny

Na liście zabraknie 7 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Witek
Sedan 2.2 150KM 110kW
Jestem zdziwiony, może dlatego że to coupe i dużo niższe od limuzyny, chociaż nie jest to wersja "sportline" (fabrycznie obniżana). Na standardowych oponach trzyma się zaskakująco dobrze, a przy tym jest dość miękki by zachować komfort i na tyle precyzyjny, by przy dużych prędkościach wykonywać ostre manewry. Wcześniej miałem Calibrę, więc mam skalę porównawczą.
~Maciej Toruń
Sedan 2.2 150KM 110kW
Czuć wiek konstrukcji - w zakręty tym ostro nie powchodzisz (może oprócz wersji 500). Jeśli ktoś twierdzi, że to auto jest niezrównanym mistrzostwem komfortu, to chyba nigdy nie jechał kilkuletnim autem wyższej klasy, a co najwyżej starymi rumplami sprowadzonymi za bezcen "od Turka".
~Michał z Kujaw
Sedan 2.2 150KM 110kW
miałem kilka aut, ale dopiero teraz czuje, ze jezdze, tak dobrze trzyma sie drogi jak ciezarówka, bardzo majestatycznie sie to prowadzi, dziób ładnie zachodzi na skrętach, a patent z kołem, które masz wrazenie, ze sie zaraz wyłamie jest genialny, bardzo skrętny, jak na swoje gabaryty
~DJKeepass djkeepassmusic@wp.pl
Sedan 2.2 150KM 110kW
Nie mam zarzutów! Boję się tylko ewentualnych napraw tego skomplikowanego zawieszenie. - - -polskie drogi- - - Ogolnie skonfigurowane mistrzowsko! mam wersje sportline i na dołach tłucze ale nie bardzo, ale nie ma tragedii:)
~Proxymity
Sedan 2.2 150KM 110kW
Miękki, wygodny i trwały. Praktycznie nic nie trzeba robić. Jest to jedne z najlepszych zawieszeń na świecie. Nie jest może mistrzem zakrętów, ale nie wydajesz co roku po 1500 zł na remont jak np. VW czy Audi.
~has@poczta.onet.pl
Sedan 2.2 150KM 110kW
jak na przebieg super, jadzie się leniwie i przyjemnie, autko płynie
~Marsto@onet.eu
Sedan 2.2 150KM 110kW
na polskie drogi system sportline jest za twardy
Mercedes W124 Sedan