Lista ocen Mercedes W124 Sedan 2.3 132KM 97kW 1985-1993 (30) - Silnik

Na liście zabraknie 38 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
0,0
~pwsc@vp.pl
Sedan 2.3 132KM 97kW
Silniczek 2,3 to koszmar...naprawde(choć i tak lepszy od 2,0).Lepiej wziąć 2,6 lub 3,0-szczególnie ten ostatni jest dobry.Z 2,3 mam cały czas problemy.Przebieg z 1 str duzy,ale z 2giej-mały...Auto robi się coraz bardziej usterkowe.Ostatnio wymieniłem pompe paliwa a tu nagle okazało się,że auto od tak nie pali na 1 gar.Moc mała i silnik za słaby na to auto,ale to pomijam.Czasami dostaje muła(traci moc) i np.przy wyprzedzaniu można się najeść...
~pwsc@vp.pl
~Meti
Sedan 2.3 132KM 97kW
Nie może w tym samochodzie coś takiego istnieć, bo nie nadasje sie do niczego. Ludzie! Ci, którzy dają wysokie oceny mesiowi 124 2.3 chcą opchnąć swoje wraki!Miałem ten car 4 miesiące i dołożyłem w tym czasie 1800 # razy kolektor, raz pompa wodna i przepustnica, dwa razy kable i Swiece, Tragedia!!!
~NaCiebieKolej
Sedan 2.3 132KM 97kW
2,3 benzyna, ładnie sie zbiera, w trybie sportowym fajnie silnik słychać i dosyć szybko przyspiesza. Można pojeździć bokiem jedyny minus to przy gwaltownym naciśnięciu gazu reaguje z lekkim opóźnieniem ale to automat. Dlatego nie doskonale.
~dlaludzi@poczta.onet.pl
Sedan 2.3 132KM 97kW
pięknie się jedzie, silnika wcale nie słychać (a to za sprawą zmodernizowanego układu wydechowego, który go zagłusza), nie ma co narzekać na silnik, bo ładnie wkręca się na obroty
~brabus
Sedan 2.3 132KM 97kW
silnik ok tylko zeby gazu nie poczol bo bedzie kiepsko pozaty super mam takiego z przebiegiem 540000 i jeszccze w zeszlym roku wyciagnal 210 km h model 2.3e
~Wojtasik
Sedan 2.3 132KM 97kW
Zimny silnik pracuje trochę nierówno ale po rozgrzaniu wszystko idealnie. Elastyczność dobra(lubię nim wyprzedzać).
~Marek
Sedan 2.3 132KM 97kW
Silnik doskonały! Dobrze współpracuje z automatyczną skrzynią biegów. Jest dynamiczny (ale bardzo paliwożerny).
~sławek
Sedan 2.3 132KM 97kW
wspaniałe auto przejechało milion kilometrów i zeby nie moje niedbalstwo jezdziłby dalej .polecam ten samochód naprawde jest cudowny
~ilfrin
Sedan 2.3 132KM 97kW
fajnie cichutko chodzi jak na tak stare autko, dynamicznie sie porusza po wdepnieciu gazu:) jak na takiego kolosa to calkiem calkiem
Mercedes W124 Sedan