Lista ocen Mercedes W124 Sedan 2.3 132KM 97kW 1985-1993 (25) - Układ jezdny

Na liście zabraknie 43 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~NaCiebieKolej
Sedan 2.3 132KM 97kW
Jedzie się naprawdę cicho i komfortowo, pomimo tego, że mój jest fabrycznie obniżony i taki niby troche sportowy. Mam porównanie dobre, ponieważ wcześniej te same trasy przemierzałem hondą civic, też b. fajne auto ale różnicę zawieszenia czuć bardzo wyrażnie. Nic się nie dzieje ale kontrolować trzeba. Naprawdę super.
0,0
~pwsc@vp.pl
Sedan 2.3 132KM 97kW
Tylko 3...ponieważ lubie dynamicznie pojeździć-to auto nie jest dla mnie.Ukł.kier.ma mała precyzje(wina przekładni kulkowej)a zawieszenie jest ciut za miękkie.Za to komfort-kapitalny.Apropo zawieszenia-drogie są jego naprawy...Czesto zdarza mi sie wymieniach wachacze.
~pwsc@vp.pl
~Marek
Sedan 2.3 132KM 97kW
Zawieszenie w miarę luksusowe. Samochód wręcz płynął po jezdni, lecz w ostrych zakrętach z większą prędkością te auto (kombi) niepewnie się zachowywało. Zawieszenie nie zużywa się tak szybko jak na nasze polskie ,,drogi´´.
~STRONG MAN
Sedan 2.3 132KM 97kW
POSIADAM WERSJE SPORTLINE WIEC BARDZO TWARDE ZAWIESZENIE POWODUJE CZESTA WYMIANE GUM W AMORTYZATORACH TYLNYCH ORAZ CZESTE MOCNE UDERZENIA ZAWIESZENIA DZIEKI NASZYM DZIURAWYM DROGOM. ALE NA ZAKRETACH TRZYMANIE JAK ZADNE INNE AUTO
~ilfrin
Sedan 2.3 132KM 97kW
extra... postarali sie wtedy pracownicy mercedesow, porownywalny do dzisiejszych osiagow i ten promien skretu... boski prawie 90stopni:)
~emil_w@priv5.onet.pl - Siedlce/k. Warszawy
Sedan 2.3 132KM 97kW
OK, chociaz za bardzo buja na boki (ktory mercedes tego nie ma ;-) ), no ale Bog zaplac mercedesowi za tylny naped w zimie, ja to poprostu kocham!
~zygmuntsudety@op.pl o74 8670367.
Sedan 2.3 132KM 97kW
Jazda jak po szynach .Sportowe zawieszenie .Jest sztywny bardzo dobrze trzyma się na zakrętach.
~Wojtek
Sedan 2.3 132KM 97kW
Super, zarówno na szybko pokonywanych łukach jak i na naszych dziurawych drogach...
~Rafał
Sedan 2.3 132KM 97kW
po zmianie tylnych amortyzatorów jest boski , bardzo stabilna jazda
Mercedes W124 Sedan