Lista ocen Mercedes W124 Sedan 2.0 D 75KM 55kW 1985-1995 (52) - Ergonomia

Na liście zabraknie 85 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~azja1450
Sedan 2.0 D 75KM 55kW
Dla mnie doskonała, wszystko pod ręką. Kokpit nie jest przeładowany przyciskami włączającymi przeróżne gadżety o wątpliwej podczas jazdy przydatności, tylko to co potrzebne i w miejscach gdzie szukamy ich intuicyjnie. Po krótkiej przejażdżce czujemy sie jak u siebie w domu. Coś co może budzić zastrzeżenia to zintegrowany w jednym włącznik wycieraczek, kierunkowskazów, spryskiwaczy i świateł drogowych. Mnie takie rozwiązanie odpowiada, ale może...
~W8
Sedan 2.0 D 75KM 55kW
Wszystko pod ręką lub nogą. Zastanawiam się tylko dlaczego tak nie jest w innych samochodach, od 1985 roku upłynęło sporo czasu, a niektóre marki ledwo co są w stanie konkurować ze 124. Trójkąt kierownica-pedały-fotel to arcydzieło geometrii. Hamulec postojowy to klasyk ergonomii, a fotel to poezja motoryzacji.
~lajnerw
Sedan 2.0 D 75KM 55kW
Wszystko tak uporządkowane, że niczego nie trzeba szukać.Do tego jakość materiałów i dopracowanie w każdym detalu sprawia, że chętnie przebywa się we wnętrzu.Ciężko obecnia znależć takie materiały i jakośc we wnętrzu, nawet w mercedesie
~freQ
Sedan 2.0 D 75KM 55kW
Jak na samochód z lat 90 zaskakująco dobra ergonomia- przy najmniej wg mnie. Kiedy wsiadłem po raz pierwszy do niego od razu wiedziałem co gdzie jest. Do wszystkiego dobry i łatwy dostęp z miejsca kierowcy.
~Franz
Sedan 2.0 D 75KM 55kW
jest ok zważywszy na wiek auta, choć uważam, że w 1992 roku nawet najtańsza wersja flagowego bądź co bądź modelu takiej firmy powinna mieć takie udogodnienia jak np.elektryczne szyby i parę innych gadżetów
~jozek w.
Sedan 2.0 D 75KM 55kW
wszystko pod ręką, szyberdach- piekna sprawa. Odłaczany hak, kontrolka nie dzialajacego oswietlenia...takich rzeczy brakuje w autach z tego wieku. ;-) b
~tomasz.rolling@gmail.com
Sedan 2.0 D 75KM 55kW
Wszystko tam gdzie powinno byc. Prawdziwy Mercedes. Choc jak dla mnie to moglo by byc troche wiecej schowkow, ale to juz takie marudzenie.
~Arek
Sedan 2.0 D 75KM 55kW
Wszystko na swoim miejscu, plus za jedna zintegrowany przelacznik przy kierownicy(wycieraczki kierunki swiatla)
~misiak.bk
Sedan 2.0 D 75KM 55kW
Ergonomia typowo mercedesowska. Mi pasuje bardziej niż w innych samochodach. Chociaż mam jeszcze w-203 i już tam jest przekombinowane.
~Mercocholik:)
Sedan 2.0 D 75KM 55kW
jedynie popielniczki sa nieergonomiczne ( można "kiepnąć" nie tam gdzie trzeba ) ale jest to powód do rzucenia palenia:)
Mercedes W124 Sedan