Oceny MG ZR 1.4 105KM 77kW 2001-2005

Uciążliwe usterki

Najnowsze oceny MG ZR 1.4 105KM 77kW 2001-2005

~Przemyslaw
Hatchback 1.4 105KM 77kW
Super autko, pekajace uszczelki pod glowica to mit, tanie w eksploatacji, malo pali, daje nawet frajde z jazdy. Model poliftowy ladnie sie prezentuje nawet po uplywie 17 lat. Zero rdzy, progi cale zdrowe a w silniku zero wycieku czy pocenia się. Jak najbardziej polecam
~MG ZR
Hatchback 1.4 105KM 77kW
Ocena nie może być inna. Auta wyjątkowe o świetnym wyglądzie- każdy się obejrzy. Wysoki standard już w podstawowej wersji. Wyraźnie sportowe - prowadzenie to czysta przyjemność-jak po szynach. Wyjątkowo dynamiczny silnik a do tego bardzo oszczędny jak na swoje możliwości. Do tego świetnie zestrojone sprzęgło...Kolejnym plusem jest układ hamulcowy.
~amigo
Hatchback 1.4 105KM 77kW
Jeśli poszukujesz auta wygodnego i komfortowego to to auto nie jest dla Ciebie. Świetny sportowy charakter, niezłe osiągi i niespotykany design to znaki wyróżniające ten samochód. Zanim kupiłem ten wehikuł zastanawiałem się kilka miesięcy jaką markę wybrać, aż pewnego dnia natrafiłem na ogłoszenie MG ZR. Kupiłem ten samochód i to była jedna z lepszych decyzji jakie w życiu podjąłem. POLECAM WSZYSTKIM. Frajda niesamowita. Za autko możesz...
~Waldek-Kraków
Hatchback 1.4 105KM 77kW
Idealne auto sportowe za nieduże pieniądze.Piękna sportowa linia nadwozia.Dobry silnik,rewelacyjne zawieszenie na 17 calowych kołach.Jeżdżę nim już rok i oprócz płynów eksplatacyjnych nic nie wymaga wymiany,lub naprawy.Niezawodny.Polecam.Mimo,że autko jest z 2002 roku nic nie straciło ze swej atrakcyjności.
3,7
~8474545
Hatchback 1.4 105KM 77kW
Jestem zadowolony auto fajnie się prowadzi ładnie i agresywnie wygląda jednak w przyszłości planuje zmienić na wersje 1.8 VVC bo troszkę mało tych koników.
1,6
~x-men
3,4
~Kamil
Hatchback 1.4 105KM 77kW
Silnik fajny, pomimo ze 1.4, radzi sobie z autem, lubi wysokie obroty! (Silnik)
~Ferrari