Dodaj swoją ocenę

2,2
~Tomasz Przybylski
Crossover 1.6 190KM 140kW
Mini Countryman I
Fatalne właściwości jezdne,fatalna pozycja za kierownicą,żle zestopniowana automatyczna skrzynia biegów,hałas w kabinie,trzęsie jak w traktorze Miałem to autko do 2-dniowej jazdy testowej,więc nie oceniam wszystkich kategorii
~Starless
Mini Countryman I
Auto typu Będziesz Mógł Wyprzedzać, ale trochę cię przy tym potrząśnie. Jak to MINI, auto o zacięciu sportowym. Twardawy(koła 18"profil 45), jeżdżący jak gokart i podskakujący jak piłka. Ale mnie to odpowiada. Sylwetka nietuzinkowa, łatwo rozpoznawalny.
~ostell
Crossover Facelifting 1.6 190KM 140kW
Mini Countryman I
Zrozumiałem fenomem tego samochodu dopiero po zakupie i dłuższej jeździe, choć na jeżdzie próbnej już było to czuć. Gokart ;)
~Jarek
Crossover 1.6 D 90KM 66kW
Mini Countryman I
hmm psioczyłem na mojego wcześniejszego Mini One (możecie przeczytać moją opinię) ale w porównaniu z tym countrymanem (wieśniakiem) jak już mówią \"miłośnicy BMW\". To brakuję mi wcześniejszego mini. mimo swoich wad, tam czułem przyjemność z jazdy tam Kierowca czuł że kontroluje auto. Tutaj tego zdecydowanie brakuje. według Mnie MINI modelem Countryman straciło swoją rasowość jako Mini i utożsamianą z nim kulturą i cechami. To tak jak byśmy...
~Szymon
Mini Countryman I
Doskonałe jak na swoją pojemność i moc. Bardzo miłe wejście turbiny. (Silnik)
~jw
Crossover 1.6 D 112KM 82kW
Mini Countryman I
fajnie pracuje, nawet zimny nie przeraza halasem. po wcisnieciu "sport" robi wrazenie, ze zbiera sie calkiem niezle (Silnik)
~v
Mini Countryman I
W cyklu mieszanym 50/50 7,5litra/100km, tak samo jak i autostrada, prędkość 130-140km/100. Spokojna wcale nie oszczędna jazda (ok80km/h)w weekendy w mieście i poza miastem z chwilowym wyprzedzaniem aut powyżej 100-120km/h) spalanie 6,6, myślę że jakbym się zebrał i pojeździł na tzw kropelce to poniżej 6/100 spokojnie mógłbym zejść. Maksymalne (wyjeżdżony cały bak) wyszło mi 8,2/100, a jeśli chodzi o jazdę do odcinki 10-12l można by osiągnąć.... (Koszty utrzymania)
~radeon
Crossover Facelifting 1.6 190KM 140kW
~maju
Crossover 1.5 Plug-in Hybrid 224KM 165kW
Mini Countryman II
Silnik, a raczej połączenie napędu spalinowego z elektrycznym, stanowi świetne rozwiązanie ale: dla osób posiadających dostęp do gniazdka w domu i/lub pracy i/lub Mieszkających w mieście z dobrą infrastrukturą do ładowania aut elektrycznych. We Wrocławiu z tym nie ma problemów. Przyśpieszenie 6,6 s do 100 km/h daje frajdy z jazdy, jednak nie korzysta się z tego często. Hybryda zachęca do spokojnej i ekonomicznej jazdy. (Silnik)
2,7
~łUKASZ