Ocena kierowcy - Mini Mini R50

bualala@wp.pl, 16 lat temu
Silnik 1.6 S 163KM 120kW
Rok produkcji 2004
Mini Mini R50 1.6 S 163KM 120kW 2002-2004 - Oceń swoje auto
Zawieszenie : przykleja go do asfaltu pozwala tez chodzic mu bokami w zakretach,ale wszystko pod kontrola-oczywiscie nie wszystkich,warto przejechac sie nim na torze niezla frajda
Inne
pokochasz kazdy zakret pod warunkiem ze jest on nie na polskiej drodze i nie boisz sie zdejmowac nogi z gazu podczas jego pokonywania,uklad jezdny mnie podnieca;-)
na razie jezdze tylko na dwojce i slucham jak sobie popierduje ;-)
mysle ze zestrojona jest poprawnie,przelozenia sa nie za dlugie,sprzeglo uzywam tylko czasem;-) fajny dzwiek kiedy bieg wskakuje,w dloni tez sie czuje ze cos sie dzieje i o to chodzi,przy 5000tys obr. adrenaline rush na kazdym biegu
exciting,exciting,kazdy zakret,to on mnie sklonil do kupna ,trzesie tez doskonale jak kolejka gorska
do przodu szlag mnie trafia pod swiatlami,albo trzeba sie zatrzymywac 10m przed nimi,albo wjechac prawie na przejscie dla pieszych i obserwowac swiatla przez szyberdach do tylu wielkie lusterka i jest ok,chyba ze ktos nie potrafi na lusterka to w tedy wspolczuje
165KM z 1.6l nie wiem czy jest jakies inne auto na rynku z takim wynikiem i pali mniej
w zimie nie wiem jak bedzie,w lecie jak trzeba mrozi swietnie
przestrzen dla kierowcy poprawna mam 180cm i jest ok,pompuje sie na swiatlach do gory jeszcze zeby lepiej przez szyberdach zerkac;-) z tylu za mna niema juz miejsca ale jak z przodu laska 155cm(moj kolega ma taka) ;-) to z tylu nawet koles 190cm daje rade ale nie na dziurach
kiedy docieraja dzwieki silnika,skrzyni biegow i wydechu to jest swietnie i o to chyba chodzi w takich autach,nawet ze sprzetu harman/kardon nie korzystam,ale slychac tez najminiejszy kamyczek pod kolami,nie polecam Coopera s ludziom z Wroclawia np.w BMW seri 7 jest cicho;-)
zuzycie paliwa rozumiem, wymienialem lozysko 500zl sztuka tez rozumiem,ale tojeszcze nic! ceny przegladow w BMW to jest masakra jak dla mnie
model z 2004r z sprzetem harman/kardon nawigacja ktora oczywiscie w kraju nie dziala jest za to swietna szara plama w ksztalcie naszego super kraju,sa czujniki cisnienia w kolach,elektrycznie skladane lusterka mozna wylaczyc asc,power, bezpieczenstwo w zakretach i podczas wyprzedzania wszystko w granicach rozsadku oczywiscie,ale najwazniejsze ze to wszystko w kultowym aucie,konkurencji to nie wyszlo beatle np
po 5000tys jakie nim zrobilem narazie tylko mialem problemy z zamykaniem szyberdachu w ktorym wygiela sie jakas pierda 200zl
przy ostrej jezdzie po polskich drogach cos mi sie wydaje ze na lozysku za 500zl sie nie skonczy,ale w niemczech np jest wszedzie rowno;-)

Pb - zużycie paliwa dla silnika 1.6 S 163KM 120kW [l/100km]

10,3