Oceny Mini Mini R50

Oceny Mini Mini R50 – wybierz silnik

Najnowsze oceny Mini Mini R50

~Mateusz
Hatchback 3d 1.6 S 170KM 125kW
Auto jest nie praktyczne, nie wygodne, nie ekonomiczne, jednym słowem wspaniałe. Z tym samochodem jest trochę jak ze szczeniaczkiem, zeżre nam kable, podrapię kanapę i nasika do butów, ale o wszystkim zapomnimy jak tylko na nas popatrzy i zamerda ogonkiem. Jeśli ktoś chce niezawodnego, komfortowego i ekonomicznego samochodu niech szuka dalej. Jeśli natomiast poszukuje nietuzinkowego auta, który dostarczy wiele radości i wspaniałych wrażeń z...
~pusia
Hatchback 3d 1.6 116KM 85kW
Najbardziej niepraktyczny samochód, za mały na zakupy, czy długą podróż, ale jakże uroczy... Jak biżuteria Spodobał mi się kolor. Stonowany, bez kolorowych pasów, taki dla starszej pani-dla mnie. Stabilny, jakbym jeździła na szynach, doskonale trzyma się drogi, zwłaszcza na zakrętach, nie czuję podmuchu mijanych TIRów, bardzo bezpieczny w zaspach śnieżnych, ma zapas mocy, co daje poczucie bezpieczeństwa. Polecam muzykę Czajkowskiego, żeby...
~Maksymilian Wiatrowski
Hatchback 3d 1.6 S 170KM 125kW
Super jako drugie auto w rodzinie . Wszystko w sam raz i nic nie jest tu bez powodu . Niestety auto można użytkować tylko jako zabawkę ponieważ tego gokarta ciągnie cały czas do stacji benzynowej dlatego koszty użytku nacodzień są zbyt duże :)
~live4adrenaline@gmail.com
Hatchback 3d 1.6 S 170KM 125kW
osobiscie biorac pod uwage mega prestiz i atrybuty oryginalnosci autka...osiagi nie zachwycaja..dlatego tez nastepnym wyborem bedzie diesel np. BMW 120d badz powrot do starej milosci w mlodszym wydaniu >> S3
~gucio
Hatchback 3d 1.6 116KM 85kW
to jest auto które nie da się nie polubić. Wsiadając do tego samochodu trzeba się liczyć z zachorowaniem na niego i i chęcią natychmiastowego posiadania go:) no i według mnie marka:) MINI to jest coś bardziej unikatowego niż najdroższe modele mercedesów
~dp
Hatchback 3d 1.6 116KM 85kW
Mini kocha sie jak dziecko - mozna wybaczyc nawet male niedoskonalosci. Auto sprawia ogromna frajde podczas jazdy i wyroznia sie wsrod szarzyzny. Uwielbiam to auto tak bardzo ze zabieram je z Anglii do Belgii gdzie sie przeprowadzam na jesieni - nie przeszkadza mi nawet to ze ma kierownice po prawej stronie. Mini to Mini. Jezeli chcecie miec auto ktore bedziecie uwielbiac to sie nie zastanawiajcie; jezeli chcecie jezdzic z punktu A do punktu B...
Dziennik kosztów dla Mini Mini R50
11,1
12,2
~karola
Hatchback 3d 1.6 S 218KM 160kW
Auto nazwane najlepsza przednionapędówką świata- to prawda. Do tego krótkie przełożenia skrzyni, ergonomia, wygoda moc i praktycznie pełne wyposażenie. Nic dodac , nic ująć- ci co krytykują nawet prawdopodobnie nie siedzieli w MINIAku, nie mówiąc już o WORKSie
~Przemo340@poczta.onet.pl
Hatchback 3d 1.6 S 163KM 120kW
Ogólnie autrko jest super jesli ktos nie ma rodziny do wozenia gdyby jeszcze miękciejsze zawieszenie i lepsze spalanie to by nic wiecej do szczescia nie bylo potrzebne, moc wystarczajaca od 0-100 7,5 sek na autostradzie we francji jechalem 220km/g i to byl max.
~tomboh@op.pl
Hatchback 3d 1.6 116KM 85kW
Samochodzik oprócz świetnego wyglądu niesamowicie sie prowadzi. Sprawia wrazenie przyklejonego do drogi. Troche duzo pali jak na takiego malca ale dynamiczna jazda kosztuje. Jeśli ktoś umie jeździć i sprawia mu to frajdę bedzie wniebowzięty. Super na poznanie nowej dziewczyny :-)
2,9
~Miniak
Hatchback 3d 1.6 S 170KM 125kW
Auto prezentuje się świetnie, bryła starzeje się z klasą aczkolwiek nawet sąsiad pomylił mój samochód z rocznikiem 2014, więc jest ona w miarę świeża!