Oceny Mitsubishi 3000GT – wybierz generację

Pokaż generacje z silnikiem:

Najnowsze oceny Mitsubishi 3000GT

~seba@optonline.net
Coupe 3.0 V6 24V 4x4 286KM 210kW
http://www.superfura.pl/index.php?id=10456 http://www.superfura.pl/index.php?id=10447 moja fura jest identyczna tylo ze zielona a w nocy czarna.. nie da sie odroznic koloru ze to zielony w nocy..bardzo mi sie podoba ten kolor i srodek mam kremowy i tez ze skory jak to w vr4 a pozatym biale zegary, 3600 watt naglosnienie (2x1800 watt i do tego to co daja w standardzie w vr4 czyli infiniti) teraz zamierzam wymienic radio i dokupic progi i...
3,3
~Kazimierz
Coupe 3.0 V6 24V 225KM 165kW
Świetny samochód, naprawdę jestem z niego bardzo zadowolony, użytkuję już jakiś czas i jeszcze mnie nie zawiódł. Ma wszystko czego potrzebuję, a komfort jazdy jest jak z bajki. To auto spełnia wszystkie moje wymagania i zanim ktoś napisze, że "kierowcy mitsubishi nie bzykają". niech wejdzie na lg mojej znajomej: @pobudzenie, bo ten mit został tam przeze mnie obalony :) Pozdrawiam.
4,1
~Yaro
Coupe 3.0 V6 24V Turbo 304KM 224kW
Auto robi mega wrażenie. Mój egzempalrz jest dość mocno pomodzony mechanicznie (ok 400KM), zmieniony i odświeżony wizualnie (nowe skóry, kierownica, ceramika). W oryginale był to Dodge, ale ze Stealtha zostały tylko słupki C oraz side panele. Teraz to wg mnie lepsza wersja 3000GT. Utrzymanie samochodu sporo kosztuje (zwłaszcza jeśli chcesz mieć pewny egzemplarz i poprawia się fabrykę), ale wszystko rekompensuje z nawiązką podczas rekreacyjnych...
~czarny
Coupe 3.0 V6 24V 225KM 165kW
niewiem jak inni ale jestem bardzo zadowolony z tego auta mam anglika z przebiegiem 99 tyś km, moze i durzo pali ale jedzie super zmieniłem swiece, stożek n&k, zawieszenie bc racing, aulusy r18, zmieniłem wszystkie uszkodzone części zawieszenia jak łaczniki i końcówki, zmieniłem tarcze na nacinane z przodu i z tyłu, tłumiki doczekały sie zmiany, jeszce zmieni maske i kolor
3,1
~kubadrob@zigzag.pl
Coupe 3.0 V6 24V 4x4 286KM 210kW
Nie wiem czy miałem pecha ale zajezdziłem dwa silniki,dwie skrzynie,hamulce musiałem przerabiać,bo przy fabrycznych nie idzi w ogóle hamować.po za wyglądem auto nie nadaje sie absolutnie do ostrej jazdy.a ha i oczywiście układ jezdny jest jeszcze doskonały chodzi mi tylko i wyłącznie o trakcje na szosie nie o wytrzymałość.Ogólnie mówiąc NIEPOROZAUMIENIE!!!!!
~Grubas z remizy osp
Coupe 3.0 V6 24V Turbo 304KM 224kW
Żebyście mogli zobaczyć minę lalusia w BMW x6, jak go brałem moim potworkiem. Koleś wahał spaliny i zburaczal jak by miał wybuchnąć. Auto super, zabawa gwarantowana i radość z każdego kilometra.
2,6
~faerk
Coupe 3.0 V6 24V Turbo 320KM 235kW
Straszny grat , psuje się co chwila a naprawy kosztują... Pozatym widziałem debila który wsadził silnik za audi 80 B4 1.9tdi do tego mitsubishi..PORAŻKA
~kemit
Coupe 3.0 V6 24V Turbo 286KM 210kW
Coś tam trzeba naprawić, coś kosztuje, czasem się wkurzasz, ale jak wsiadasz, odpalisz, jedziesz to masz klapki na oczach i jesteś zadowolony:)
~Mały
Cabrio 3.0 V6 24V Turbo 320KM 235kW
Świetne auto mam je trzy lata silnik 3.0 twin turbo po małych modyfikacjach na trzecim biegu bez problemu osiąga prędkość 220 km/h
~www.olena27@interia.pl
Coupe 3.0 V6 24V 225KM 165kW
gt to fantastyczne auto, oprócz malutkich problemów ze skrzynią i sprzęgłem nie ma żadnych zastrzeżeń, ja jestem zachwycona
Mitsubishi 3000GT