Lista ocen Mitsubishi ASX I SUV Facelifting 2016 1.6 117KM 86kW 2016-2019 (13) - Przestrzeń dla kierowcy i pasażerów

Na liście zabraknie 8 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Olo
SUV Facelifting 2016 1.6 117KM 86kW
Z przodu dosyć miejsca na nogi, ręce, głowy, tyłki, plecy, ramiona i co tam kto ma dostępne. Z tyłu - dwóch pasażerów siedzi spokojnie nie wbijając kolan w fotel kierowcy i pasażera. Kanapa jest wygodna dla trzech pasażerów. Pod tym względem bije na głowę Hondę. Tak więc w trójkę z tyłu da się tym autem spokojnie jechać.
~Konstantynopolitańczyk
SUV Facelifting 2016 1.6 117KM 86kW
Jak na takie auto uważam, że miejsca jest trochę za mało. Kierowca oraz pasażerowie z przodu nie powinni narzekać na ilość miejsca na nogi (wysoki kierowca może narzekać na małą ilość między głową, a dachem). Pasażerowie z tyłu mają porównywalną ilość miejsca na nogi jak w przypadku Astry.
~Arkadiusz
SUV Facelifting 2016 1.6 117KM 86kW
Są w tej klasie auta nie mające nawet odrobiny tyle komfortu co ASX. ASX trzyma wysoki poziom w tej kategorii i nie ma powodu do narzekania. Z przodu do 190 cm śmiało czujemy się komfortowo, z tyłu 2 dorosłe osoby do 185 cm.
~Wolan
Mitsubishi ASX
SUV Facelifting 2016 1.6 117KM 86kW
Zawsze można coś poprawić moja wersja Micka nie ma podłokietnika w tylnej kanapie. Natomiast ilość przestrzeni dla kierowcy i pasażerów jest bardziej niż wystarczająca zarówno dla wysokich jak i niskich.
~arrasb
SUV Facelifting 2016 1.6 117KM 86kW
Lepiej niż średnia z jakiś mikrowózków jak Juke. Na pewno pasażerowie mają powody do zadowolenia, kierowca bez bólu kręgosłupa przejedzie trasy rzędu kilkuset km z wielką przyjemnością.
~GypsyKing
SUV Facelifting 2016 1.6 117KM 86kW
Jest dobrze - z przodu nie ma problemu, a mam 187 cm wzrostu. Tył z uwagi na przestrzeń i otwór drzwiowy - tylko dla dzieci. Uwaga wąski otwór utrudnia wsadzanie dziecka do fotelika.
~JaJanusz
SUV Facelifting 2016 1.6 117KM 86kW
Mam 183cm, siedzenie ustawione na max do góry, nadal mam miejsce nad głową. Wg. mnie miejsca jest dużo. Brakuje wyposażenia dla pasażerów z tyłu (kieszenie na drzwiach i oświetlenie).
~TOMEK
SUV Facelifting 2016 1.6 117KM 86kW
nie jest to samochód premium czy VAN ale kierowca ma dużo miejsca z dobrą widocznością. Pasażerowie z tyłu nigdy nie narzekali na swobodę
~Anna
SUV Facelifting 2016 1.6 117KM 86kW
siedzenia mogłyby być lekko wygodniejsze ale to przecież lekko sportowe autko więc nie ma co narzekać , sporo miejsca z tyłu

Usterki Mitsubishi ASX I

Mitsubishi ASX I – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

Najnowsze usterki
Mr.
Mr.
@@KXeEm
~ELP
SUV Facelifting 2016 1.6 117KM 86kW
Najlepiej porównać do mazdy cx3 lub mazdy 3 to okaże się że z komórki usiedliśmy w salonie.
Mitsubishi ASX I SUV Facelifting 2016