Lista ocen Mitsubishi ASX I SUV Facelifting 2019 2.0 150KM 110kW 2019-2021 (17) - Przestrzeń dla kierowcy i pasażerów

Na liście zabraknie 5 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
SUV Facelifting 2019 2.0 150KM 110kW
Z przodu - pełen komfort, chociaż projektanci mogliby nieco zwiększyć regulację fotela kierowcy. Jazda w roli pasażera w tylnej części pojazdu jest jednak dużo mniej komfortowa - tylne fotele są dość twarde, a przy komfortowym ustawieniu foteli przednich dla pasażerów z przodu, z tyłu brakuje miejsca na nogi.
~Mitsutrzydiamenty
SUV Facelifting 2019 2.0 150KM 110kW
Z przodu jest rewelacyjnie, natomiast z tyłu kanapy są zauważalnie krótsze i brak kieszeni w boczkach drzwi. To i tak sprawa dla mnie drugorzędna, ponieważ tylną kanapę przejęła moja córka i zrobiła tam już sobie kurnikooborę. Jednak było by miło, gdyby siedziska były dłuższe o te kilka cm i dodano by kieszenie w drzwiach.
~Mario
SUV Facelifting 2019 2.0 150KM 110kW
Cenie auta mitsubishi właśnie za przestrzeń dla kierowcy i pasażera. W wielu nowych autach siedziałem za kierownica jako kierowca i pasażer i stwierdzam, że w autach segmentu C, jest coraz mniej miejsca, co mi zdecydowanie nie odpowiada.
~Marcin
SUV Facelifting 2019 2.0 150KM 110kW
wewnątrz mojego mitsu bardzo dużo jest bardzo dużo miejsca, bez problemu wystarczyło na wakacyjną podróż 650km rodziną 4 osób na 8 dni.
SUV Facelifting 2019 2.0 150KM 110kW
Jest luźno, swobodnie, ale dość miło i przytulnie. Osoby otyłe mogą mieć problem z wsiadaniem na tylną kanapę, ale po zajęciu miejsca nie będą narzekać.
~Tomek67
SUV Facelifting 2019 2.0 150KM 110kW
Miejsca jest naprawdę dużo.Nikt nie uderzy głową o sufit.Wiadomo że przy trójce pasażerów z tyłu zrobi się tam ciasno
Mitsubishi ASX I SUV Facelifting 2019