Lista ocen Mitsubishi ASX I SUV Facelifting 2019 2.0 150KM 110kW 2019-2021 (14) - Stosunek jakość/cena

Na liście zabraknie 8 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Mitsutrzydiamenty
SUV Facelifting 2019 2.0 150KM 110kW
Przed zakupem brane były pod uwagę dwa modele suzuki, oraz fiat renegade. Renegade mimo rewelacyjnej stylistyki nie przekonał mnie silnikami. Jedyny rozsądny w gamie był diesel 2.0 multijet. Jednak jestem zagorzałym przeciwnikiem użytkowania diesli w naszych warunkach ekonomicznych. Może to przykre co napiszę, ale w naszym kraju w pogoni na siłę za oszczędnościami pełno jest aut z jednostkami wysokoprężnymi, które aż się proszą o zezłomowanie....
SUV Facelifting 2019 2.0 150KM 110kW
W tym przedziale cenowym ASX jest chyba najlepszym możliwym wyborem pośród SUVów, szczególnie dla ludzi, którzy cenią sobie niezawodność i bezawaryjność, a nie przepych nowej technologii. Jak to mówią - auto jest po to żeby jeździć.
~Marcin
SUV Facelifting 2019 2.0 150KM 110kW
warto kupić, polecam serdecznie. nie ma żadnych zarzutów do mojego asx'a, zadne plastiki nie trzeszczą, pojemny bagażnik pomieści bagaże na 8 dni.
~Robert
SUV Facelifting 2019 2.0 150KM 110kW
Jak za cenę 87 tysięcy złotych to auto godne polecenia. W tej cenie chyba już nic z normalnym 2.0 benzyniakiem się nie kupi.
~Tomek67
SUV Facelifting 2019 2.0 150KM 110kW
Zmieściłem się w zakładanym budżecie.Z upustów w salonie też jestem zadowolony.Co do jakości to przyszłość pokaze
SUV Facelifting 2019 2.0 150KM 110kW
Wysoka jakość, cena, powiedziałbym, miła, bo w porównaniu z innymi autami segmentu ASX jest wyraźnie tańsze.

Usterki Mitsubishi ASX I

Mitsubishi ASX I – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu