Lista ocen Mitsubishi ASX I SUV Facelifting 2019 2.0 150KM 110kW 2019-2021 (15) - Układ jezdny

Na liście zabraknie 7 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
SUV Facelifting 2019 2.0 150KM 110kW
Mimo że zawieszenie jest znacznie twardsze niż np. w Outlanderze to moim zdaniem jest świetnie dobrane do tego auta - dobrze "wybiera" dziury, a auto jest stabilne przy większych prędkościach, również podczas hamowania awaryjnego ze 160km/h doskonale można zapanować nad autem. W Outlanderze 2011 spotkałem się ze zbyt intensywnym działaniem wspomagania - tutaj jest ono jak na mój gust dobrane idealnie. Auto prowadzi się wyśmienicie.
~Michał
SUV Facelifting 2019 2.0 150KM 110kW
Troszkę nijako się jeździ. Komfort nie jest zły, ale też nie jest zbyt wygodnie, prowadzi się średnio, lecz przewidywalnie. Pewnym osobom się spodoba - idealnie żeby się wolno toczyć. 4x4 jakoś tam jedzie, choć nie powala. Zawsze mam obawy, że zagrzebę się w błocie.
~Mitsutrzydiamenty
SUV Facelifting 2019 2.0 150KM 110kW
Miałem obawę o bujanie się budy na zakrętach, okazuje się, że mitsu prowadzi się pewnie i przewidywalnie. Wspomaganie jest dopracowane a reakcja na ruch kierownicą oraz informacja zwrotna z układu jezdnego jest poprawna i zdecydowana.
~Robert
SUV Facelifting 2019 2.0 150KM 110kW
Samochód fajnie się prowadzi.Zawieszenie OK.Koła są 18-to calowe,opony szerokości 225 więc auto trzyma się drogi.
~Tusout
SUV Facelifting 2019 2.0 150KM 110kW
Auto pewnie się trzyma w zakrętach, nie buja a przy tym dobrze tłumi nierównośći.
~W...
SUV Facelifting 2019 2.0 150KM 110kW
komfortowy, sportowy tylko na równej drodze, na wybojach lepiej nie szaleć
~Tomek67
SUV Facelifting 2019 2.0 150KM 110kW
Miękki bez tego bezpośredniego przełożenia i jakby lekko spozniony

Usterki Mitsubishi ASX I

Mitsubishi ASX I – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

Najnowsze usterki
Mr.
Mr.
@@KXeEm
~Sławek
SUV Facelifting 2019 2.0 150KM 110kW
Samochód prowadzi się podobnie jak inne które do tej pory posiadałem.
Mitsubishi ASX I SUV Facelifting 2019