Lista ocen Mitsubishi ASX I SUV Facelifting 1.6 117KM 86kW 2013-2015 (8) - Karoseria

Na liście zabraknie 23 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Pawel1507
SUV Facelifting 1.6 117KM 86kW
Kupiłem samochód 4-letni i miał trochę odprysków (takich "do podkładu") po kamyczkach na masce oraz kilka drobnych rys na karoserii. Po zimie jeden odprysk na masce zrobił się niestety brązowy pomimo woskowania auta twardym woskiem przed zima. Zobaczę co na to powiedzą na przeglądzie ? Sądzę, że producent "nie poczuwa się" - uszkodzenie mechaniczne. Dla porównania w skodzie podobny odprysk zrobił się brązowy, ale w 14-o letnim samochodzie. Na...
~Michał
SUV Facelifting 1.6 117KM 86kW
Typowa wada to rdza na klapie bagażnika przy oświetleniu tablicy rejestracyjnej i pod ramką tablicy rejestracyjnej, bo z reguły ramkę przykręcano bezpośrednio wkrętami do blachy. Po zakupie oddałem do lakiernika i jest ok, zakonserwowałem również podwozie, raczej zapobiegawczo bo oznaki korozji pojawiły się tylko w miejscu podstawiania lewarka.
~Amiga
SUV Facelifting 1.6 117KM 86kW
niestety lakier wodny jak w kazdym nowym aucie slaby na razie nic nie obite i nic po 4 latach nie rdzewieje ani pod spodu ani na zewnatrz
~darek
SUV Facelifting 1.6 117KM 86kW
plastikowa, ale ma to swoje dobre strony
Mitsubishi ASX I SUV Facelifting