Lista ocen Mitsubishi ASX I SUV Facelifting 1.6 117KM 86kW 2013-2015 (18) - Przestrzeń dla kierowcy i pasażerów

Na liście zabraknie 13 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Arek
SUV Facelifting 1.6 117KM 86kW
Gdyby uszczknąć trochę niewykorzystanej przestrzeni pod maską, przestrzeń przedziału pasażerskiego zdecydowanie by na tym zyskała. W moim przypadku poruszam się w zdecydowanej większości we 2 osoby, więc nie ma problemu, ale w przypadku jazdy na tylnych siedzeniach osób wysokich, trzeba przesunąć do przodu fotele przednie i trochę tej przestrzeni zaczyna brakować
~Pawel1507
SUV Facelifting 1.6 117KM 86kW
Mam 190 cm wzrostu i fotel odsunięty maksymalnie do tyłu. Dla mnie jest wystarczająco miejsca za kierownicą. Za mną na tylnej kanapie jest naprawdę dużo miejsca. Uważam, że asx jest naprawdę wygodnym samochodem dla kierowcy i pasażerów (nawet teściowa nie narzekała na brak miejsca z tyłu).
~Monotheist67
SUV Facelifting 1.6 117KM 86kW
Przed zakupem oglądalismy Suzuki S-Cross. Z przodu podobnie. Natomiast jeśli chodzi o tylną kanapę to Mitsubishi wygrywa zdecydowanie. Więcej miejsca nad głową, wiecej miejsca na nogi (syn ma prawie 190 cm i podróżuje wygodnie)
~rene
SUV Facelifting 1.6 117KM 86kW
Mam 189 cm. I jeszcze ząbek zostaje na prowadnicy. Podsufitka odsunięta to i 10 cm nad głową. Z tyłu mniej, ale te dwa trzy centymetry centymetry są. Kierownica ustawna fotel regulowany. Gigant się zmieści. :)
~Bruce Norwit
SUV Facelifting 1.6 117KM 86kW
Często podróżujemy autem w 5 osób dorosłych. Nikt nie narzeka. Minusem jest mała przestrzeń bagażowa, zwłaszcza jeżeli zdecydowało się na instalację LPG. Przy 5 pasażerach, każdy może wtedy zabrać tylko średniej wielkości torbę.
~Marek Bielsko-B.
SUV Facelifting 1.6 117KM 86kW
Przestrzeń w środku zarówno z przodu i tyłu na dobrym poziomi. Drzwi mogły by być trochę cięższe tak szczególnie z tyłu wydają się być jakieś leciutkie cięższe dodałyby klasy samochodowi.
~Pietruszkin
SUV Facelifting 1.6 117KM 86kW
Kierowca ma idealnie. Wysoko jak na furze,fotele bardzo dobrze wyprofilowane. Po przejechaniu 600 km za jednym zamachem nic człowieka nie boli. Jedynie pies marudzi gdy wsadzam go do bagażnika.
~Michał
SUV Facelifting 1.6 117KM 86kW
Podróżuje się dobrze 4 osobom na pokładzie. Mam 180 cm wzrostu więc dla mnie spokojnie wystarczająca przestrzeń, za fotelem kierowcy w związku z tym też jest komfortowo.
~Marek
SUV Facelifting 1.6 117KM 86kW
Przestrzeni jest wystarczająco dużo, by jechało autem 5 osób, moje 1,82 cm wzrostu jeszcze nie ucierpiały, a lubię jeździć wysoko. Z tyłu również miejsca jest wystarczająco dużo.
~carjan
SUV Facelifting 1.6 117KM 86kW
Zarówno z przodu jak i z tyłu podróżuje się komfortowo. Myślę że nawet te roślejsze osoby powinny być zadowolone.
Mitsubishi ASX I SUV Facelifting