Lista ocen Mitsubishi ASX I SUV Facelifting 1.6 117KM 86kW 2013-2015 (23) - Widoczność

Na liście zabraknie 8 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Bruce Norwit
SUV Facelifting 1.6 117KM 86kW
Wyższy punkt siedzenia daje lepszą widoczmość i przewagę nad małymi osobówkami. Przyzwyczajenia wymaga ograniczenie widoczności przez słupki boczne (takiego problemu nie ma np. w Suzuki SX4), ale nie jest to kwestia problamatyczna. Wielki plus za lusterka boczne, są fenomenale. I wielki minus za słabą widoczność do tyłu, bo okno klapy bagażnika jest symboliczne.
~Pawel1507
SUV Facelifting 1.6 117KM 86kW
Widoczność oceniam na dobry z plusem. Pomaga wysoka pozycja za kierownicą. Czasami wychylam się tylko, żeby nie przeoczyć pieszego "w słupku". Z tyłu pomimo przyciemnianych szyb nie narzekam na widoczność. Rewelacyjne lusterka boczne - duże i dające poczucie bezpieczeństwa. Nigdy nie zdarzyło mi się nie zauważyć innych pojazdów.
~carjan
SUV Facelifting 1.6 117KM 86kW
Już samo przez to, że jest się wyżej niż większość kierowców daje nam możliwość lepszej obserwacji drogi. Do przodu nie mam zastrzeżeń, boki także ok, kogą być, Z tyłu jest trochę gorzej, ale mam czujniki i to rekompensuje ten mankament.
~Marek Bielsko-B.
SUV Facelifting 1.6 117KM 86kW
Bardzo duże lusterka dają dobrą widoczność do tyłu widać koła + czujnik cofania jest dobrze, przód też ok bo maska kończy się pionowo więc czujemy przód. Może trochę słupki boczne i widok do góry mógłby być lepszy, ale jest nieźle.
~Arkady
SUV Facelifting 1.6 117KM 86kW
Daję 5 ale z minusem, bo tylna szyba jest jednak troszke mała. Ale jak ktoś parkuje uzywająć lusterek, a nie oglądanie sie za siebie to dla niego super przestrzeń. No i widoaczność z góry na drogę jest dużym atutem
~Krystianmarek
SUV Facelifting 1.6 117KM 86kW
Widoczność wystarczająca. Są czujniki cofania z tyłu, bardzo by się przydały z przodu. Wysoka maska nie umożliwia precyzyjnej oceny odległości od przeszkody. Można się przyzwyczaić.Mógłby być lepiej wyciszony.
~Arek
SUV Facelifting 1.6 117KM 86kW
Jak dla mnie wystarczająca - tylna szyba zapewnia wystarczający widok , co z połączeniu z czujnikami parkowania, spełnia moje oczekiwania
~Marek
SUV Facelifting 1.6 117KM 86kW
Widoczność rewelacja. Jeżdżę systematycznie (codziennie) już trzy miesiące i nadal czuję się jak w nowym samochodzie. Jazda sprawia mi cholerną przyjemność :)
~rene
SUV Facelifting 1.6 117KM 86kW
Doskonała. Siedziałem w Sportage, QQ. Mokce .. . W Blue Sky seryjnie szklany dach. Można zasunąć podsufitkę. Jasno. No i te światła na skrzyżowaniu widać... .

Usterki Mitsubishi ASX I

Mitsubishi ASX I – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

Najnowsze usterki
Mr.
Mr.
@@KXeEm
~Pietruszkin
SUV Facelifting 1.6 117KM 86kW
Trzeba się przyzwyczaić do szerokich słupków z przodu, zasłaniających trochę widoczność na boki. Rewelacyjne ksenony. Nareszcie coś widzę jadąc nocą.
Mitsubishi ASX I SUV Facelifting