Lista ocen Mitsubishi ASX I SUV 1.6 MIVEC 117KM 86kW 2010-2013 (35) - Przestrzeń dla kierowcy i pasażerów

Na liście zabraknie 36 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~potencjalny nabywca
SUV 1.6 MIVEC 117KM 86kW
Przy tym rozstawie osi,bardzo ciasny.Z przodu mało miejsca na nogi,a przy cofniętym fotelu na tylnej kanapie miejsca wystarcza tylko dla dzieci.Jest w nim tyle miejsca co w suzuki SX4 (o 17cm mniejszym rozstawie osi). Przy właśćiwych założeniach można było zmniejszyć ogromną komorę silnika zachowując bezpieczną strefę zgniotu. Gdyby bagażnik był o 5cm cofnięty zachowałby pełną funkcjonalność. W ten sposób można by powiękrzyć przestrzeń...
~Ptaku_94
SUV 1.6 MIVEC 117KM 86kW
To akurat największe zaskoczenie i zaletą tego auta (zaraz obok bezawaryjnosci). Przy swoich kompatkowych wymiarach (430 cm długości) ja, mając 198 cm wzrostu mieszczę się sam za sobą (fakt, trochę z tyłu brakuje miejsca nad głową, ale na krótki dystans mogę jak najbardziej jechać). Bagażnik również wystarcza na spakowanie 4 osob na weekendowy wyjazd nad jezioro :) Tutaj ogromny plus!
~wlasciciel
SUV 1.6 MIVEC 117KM 86kW
jak to w aucie tej klasy - z tylu 3 foteliki wchodza na styk; 3 grubasy juz na dluzsza mete mialyby kiepsko; fotele wysoko = wygodnie dla nog na dlugie trasy; plecy w przednich dostosujesz jak chcesz, ale tylna kanapa za male pochylenie (mozna jeszcze tylko bardziej na sztorc); siedzenia twarde, ale za to wygodne na dlugie trasy; materialy znosne nie skrzypia
~owl
SUV 1.6 MIVEC 117KM 86kW
Jak juz sie wpakujemy do samochodu to jest calkiem wygodnie. Znowu musze pochwalic przednie fotele ktore sa o niebo wygodniejsze od wspomnianych wyzej konkurentow. Z tylu nigdy nie siedzialem ale dzieci nie narzekaja:) Czasami przy maksymalnym podniesionym fotelu zdarza mi sie uderzyc glowa w sufit. Gdy go obnize to widok z przodu ogranicza maska.
~Cyklop
SUV 1.6 MIVEC 117KM 86kW
Z przodu i z tyłu miejsca zupełnie wystarcza, chociaż kiedy mocno obniżymy sobie wysokość siedzenia, stracimy dla prawej nogi podparcie w postaci konsoli środkowej - jest to w dłuższej trasie męczące - dotyczy bardzo wysokich kierowców i bardzo niskich (<165; >188 - sprawdzone empirycznie).
~Shed7
SUV 1.6 MIVEC 117KM 86kW
Z przodu jest dobrze i wygodnie, fotele można wyregulować. Z tyłu nieco gorzej. Oparcie kanapy jest regulowane, mimo to mam wrażenie, że siedzi się bardzo w pionie. Przestrzeń nad głową spora. Z przodu na miejscu pasażera nie można mało miejsca na czubki butów, po wyprostowaniu nóg jest ciasno.
~akostuch[at]studioart[dot]biz
SUV 1.6 MIVEC 117KM 86kW
Jest duży, nie wielki jak outlander, ale wystarczy miejsca na 5 osób. Z tyłu odchylany podłokietnik z miejscem na napoje. Fajna rzecz. Kierowca siedzi wysoko i czuje się jak w jeepie. Jest to fajne. Dużo miejsca na kubeczki, podłokietnik ze schowkiem, chłodzony schowek. Takie drobiazgi a cieszą.
~misiek
SUV 1.6 MIVEC 117KM 86kW
Jeżeli mam szukać czegoś co można by zmienić to środek tylnej kanapy podróżowania na tym miejscu nie należy do przyjemności, jednk ja w wiekszości tym samochodem podróżuję w trójkę dlatego ten problem dla mnie nie istnieje co nie znaczy, że nie mogło by to zostać poprawione.
~Marcin
SUV 1.6 MIVEC 117KM 86kW
Tutaj rewelacja. Bardzo dużo przestrzeni. Samochód jest szeroki, trzy osoby mieszczą się z tyłu bez problemów. Na tylnych fotelach jest dużo miejsca na nogi nawet przy przednich fotelach wysuniętych maksymalnie do tyłu. Fajnie - polecam!
~Upierdliwy ale rzeczowy
SUV 1.6 MIVEC 117KM 86kW
ZALEŻY OD PUNKTU ODNIESIENIA. JEŚLI PORÓWNAMY Z MALUCHEM JEST OGROMNA. JEŚLI ODNIESIEMY SIĘ DO GABARYTÓW I ROZSTAWU OSI CIASNO ZWŁASZCZA DLA WYSOKICH. Z PRZODU MAŁO MIEJSCA NA NOGI A Z TYŁU NAD GŁOWĄ
Mitsubishi ASX I SUV