Lista ocen Mitsubishi ASX (103) - Bezawaryjność (poważne usterki)

~Krzysztof
SUV 1.8 DID MIVEC 116KM 85kW
I tu niestety zaczynają się schody!Po 15 tysiącach km zaczęły sie tłuc zaciski hamulcowe na przedniej osi.Zgłaszałem problem w serwisie w Zielonej Górze-problem tkwi w luzach między jarzmem a prowadnicami-auto na gwarancji ,może sierpień!Byłem również 2x w Niemczech,problem załatwiono pastą ,po której poprawa jet na tydzień.Przed sprzedażą jes przysłowiwy miód i malina,a ptem są niestey problemy z serwisem gwarancyjnym.Ja jadę autem po...
~owl
SUV 1.6 MIVEC 117KM 86kW
Strasznie wkurza mnie delikatnosc przeniej szyby. Doslownie raz ja czyscielem skrobakiem ze szronu i zostalo kilka widocznych pod swiatlo rys. Gdy przerzucilem sie na odmrazacze to znowuz wycieraczka zostawila 25 cm ryse tuz ponizej linii oczu co okropnie irytuje i rozprasza. Poprzednio jezdzilem z 10 lat Nexia i nigdy nic podobnego mi sie nie zdarzyle. Co gorsza nie wiem co teraz z tym zrobic. Kupic nowa szyba z czujnikami za X tys.? Czy...
~NaTrasie
SUV 1.8 DID MIVEC 150KM 110kW
Tak jak ktoś napisał kilka postów wyżej - lakier, lakier, lakier MASAKRA po prostu mam wrażenie że jest z plasteliny ;) Na trasie trzeba bardzo uważać aby poprzedzająca nas ciężarówka nie poczęstowała nas piaskiem, kamyczkami itp. po masce. \"Twardość\" tego lakieru to podobno jakieś normy środowiskowe zabraniające używania jakichś tam utwardzaczy, przynajmniej tak mnie poinformowano w salonie. Normy nie normy, jak dla mnie duży minus.
~Mieczysław
SUV 1.8 DID MIVEC 150KM 110kW
Jeżdżę nim 6 lat i właśnie sprzedaję, z dużym żalem . Auto przez ten czas niezawodne, bez usterki, Doskonały komfort jazdy. Mankament to słaby lakier i dość mały bagażnik. Do większych wypadów musiałem instalować bagażnik dachowy. Nowego nie kupię, bo chcę pojeździć inną marką, nie lubię się powtarzać. To był mój 8 samochód, jak dotąd, najlepszy.
~mariusz
SUV 1.6 MIVEC 117KM 86kW
serwis nie jest w stanie naprawić sinika (buczenie przy 70 km/h , obroty 1800 - stała jazda z tą prędkością to katowanie uszu ), poprzednie samochody tj. toyota yaris i suzuki sh 4 posiadały lepsze silniki i były zdecydowaie cichsze,występuje również problem z odpalaniem silnika ( dopiero za 2 lub 3 razem odpala ),
~Olo
SUV Facelifting 2016 1.6 117KM 86kW
Raczej trudno aby coś się zepsuło po 2000 km. Liczę na to, że auto będzie bezawaryjne, jak przystało na produkt Japoński. Choć dzisiaj są takie czasy, że pewnie i japończyki nie są takie jak kiedyś.
~lookoff
SUV 1.6 MIVEC 117KM 86kW
Jedyna wada to rdzewiejąca klapa w modelach przed liftem, która bez problemu była wymieniana na nową przez ASO. Warto sprawdzić czy była wymieniana przed zakupem. Poza tym, to nic a nic.
~Piotr
SUV 1.6 MIVEC 117KM 86kW
Padła klimatyzacja po 40000 serwisowany w serwisie Fabrycznym naprawa 4800 robią wszystko by nie uznać gwarancji nie polecam serwisowania w serwisie Fabrycznym bo cena nie idzie w parze z jakością.
~Marie
SUV 1.6 MIVEC 117KM 86kW
Mam nadzieję ,że przy zastosowaniu marnych materiałów wykończeniowych jakość wykonania i niezawodności ważnych elementów takich jak silnik , amortyzatory itp. bedzie na znacznie wyższym poziomie.
Dziennik kosztów dla Mitsubishi ASX
6,8
7,3
~Mitsutrzydiamenty
SUV Facelifting 2019 2.0 150KM 110kW
Nie wydaje mi się, żeby zadbane auto od mitsubishi mogło mieć jakąś poważną awarię. Trzymam za to kciuki i kibicuję producentowi w podtrzymaniu mojej opinii
Mitsubishi ASX