Lista ocen Mitsubishi ASX (235)

~Mario
SUV Facelifting 2019 2.0 150KM 110kW
Silnik 2.0 wolnossący, właśnie na to czekałem. Spalanie sporo niższe niż 1.8 Lancer (Silnik)
3,7
~And
SUV Facelifting 1.6 117KM 86kW
Jak każde auto ma swoje zalety i wady. Przesiadając się z Qahqaia czuć że mimo podobnych wymiarów jest to auto niższej klasy.
~zadowolony
SUV Facelifting 1.6 117KM 86kW
Rozsądna cena, przyzwoite auto, bez wielu niepotrzebnych bajerów. Sprawdza się w mieście zapewniając bezproblemowe parkowanie przy wyższych krawężnikach. Dobra widoczność. w kategorii cena/jakość dla SUV jedna z lepszych propozycji.
4,1
~wojtekk
SUV 1.6 MIVEC 117KM 86kW
To jest chyba najlepszy punkt tego samochodu. Bardzo dobrze tłumi nierówności zapewniając bardzo dobry komfort podróży także po drogach szutrowych. To także zasługa opon o szerokim profilu. (Układ jezdny)
4,1
~Julia i Krzyś
SUV Facelifting 1.6 117KM 86kW
Samochód marzeń jak na razie - po 4 miesiącach - nadal nas zachwyca. Zimówki na czarnych alufelgach (przy białym aucie) cieszą oko.
2,9
~Piotr
SUV 1.6 MIVEC 117KM 86kW
Padła klimatyzacja po 40000 serwisowany w serwisie Fabrycznym naprawa 4800 robią wszystko by nie uznać gwarancji nie polecam serwisowania w serwisie Fabrycznym bo cena nie idzie w parze z jakością. (Wentylacja i ogrzewanie)
3,2
~Grzegorz
SUV 1.8 DID MIVEC 116KM 85kW
Generalnie poprawne auto za wyjątkiem mega drogich części i kliku awarii, które mi się przytrafiły
3,8
~Marcel
SUV 1.6 MIVEC 117KM 86kW
Samochód raczej nie rodzinny (mały bagażnik) z tyłu mało miejsca raczej do przewozu osób bez bagażu.Dobry do jazdu po mieście i po spokojnym terenie (drogi polne).Używam go do pracy w terenie sprawdza się dojadę dalej niż zwykłą osobówką (dlatego mój wybór padł na niego).Głównie podrózuje w dwie osoby plus troche sprzętu i w takim wariancie dla tej wielkości samochodu jest dobrze. Mam 1,9m wzrostu i nie odczuwam dyskomfortu, siedzenia dobrze...
3,1
~Marie
SUV 1.6 MIVEC 117KM 86kW
Wykończenie i japońskie drobiazgi przypominają programy \"ZRÓB TO SAM\" Uszczelki na drzwiach , jakby przyciąć je samemu , z metra, nożyczkami, zrobić dziurki i nałożyć na plastikowe białe !!! zaczepy. Wlot do zbiornika z płynem do spryskiwaczy szyb , tak delikatny ,że ma się wrażenie , iż za chwilę sie oberwie. Akumulator , ciekawostka, można wyjąć dopiero po wymontowaniu paru elementów z komory silnika , ponieważ projektant auta zabudował... (Bezawaryjność (drobiazgi))

Usterki Mitsubishi ASX

Mitsubishi ASX – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

Najnowsze usterki
Mr.
Mr.
@@KXeEm
~Panyna
SUV 1.8 DID MIVEC 150KM 110kW
polecam ten samochod, jest idealny dla rodzinki z jednym dzieciakiem
Mitsubishi ASX