Lista ocen Mitsubishi ASX (236)

4,1
~Robi26
Mitsubishi ASX II
Crossover 1.3 M Hybrid 158KM 116kW
ładne autko, kopia Renault Captur ale dobrze wyposażone niestety w wersji Intense AT+style+cold wyświetlacz multimedialny mały starego typu i brak możliwości zamówienia większego wyświetlacza czy pakietu nawi. Dla mnie duża wada.
~Mieczysław
SUV 1.8 DID MIVEC 150KM 110kW
Jeżdżę nim 6 lat i właśnie sprzedaję, z dużym żalem . Auto przez ten czas niezawodne, bez usterki, Doskonały komfort jazdy. Mankament to słaby lakier i dość mały bagażnik. Do większych wypadów musiałem instalować bagażnik dachowy. Nowego nie kupię, bo chcę pojeździć inną marką, nie lubię się powtarzać. To był mój 8 samochód, jak dotąd, najlepszy. (Bezawaryjność (poważne usterki))
~RTR
SUV 1.6 MIVEC 117KM 86kW
Wystarczający do spokojnej i ekonomicznej jazdy, elastyczny. (Silnik)
~Adam Mackowiak
SUV 1.8 DID MIVEC 150KM 110kW
Auto generalnie jest swietne moze na poczatku irytujacy jest zapach elementow plaskikowych ale jego intensywnosc sie zmiejsza w miare wietrzenia auta.
~m.waldemarkuczma@wp.pl
SUV 1.8 DID MIVEC 150KM 110kW
150 hmm....170 na autostradzie(wrocław- katowice) czy 60, 50, w mieście też pięknie jest.Oby tak dalej. (Silnik)
~asior-x
SUV 1.8 DID MIVEC 150KM 110kW
Trochę słabo do tyłu, ale za to lusterka boczne bardzo duże! (Widoczność)
~Artur
SUV 1.6 MIVEC 117KM 86kW
Bardzo dobre wyniki spalania osiągam dzięki codziennej jeździe do pracy (40km w jedną stronę) na drodze krajowej w 4 osoby. Prędkości 50-100 km/h, mała ilość skrzyżowań. Bardzo często włączam tempomat. Spokojna jazda. Silnik z małym momentem obrotowym. Częsta jazda z klimatyzacją nie wpływa na wyniki spalania. Autko godne polecenia. (Łatwość utrzymania (pod względem kosztów) )
~Iwona
SUV 1.6 MIVEC 117KM 86kW
Samochód doskonały na polskie drogi, świetne zawieszenie, doskonała widoczność do przodu, komfortowe siedzenia przednie na długiej trasie nie odczuwałam żadnego dyskomfortu, wygodnie usadawia się dziecko na przednich i tylnych siedzeniach, polecam jako wygodny samochód na codzień i w podróży dla rodziny z 1 dzieckiem
~Energo
SUV 1.8 DID MIVEC 116KM 85kW
Bardzo dobry silnik 1,8 116 koni,mam uczucie że ma więcej opel był przyzwoity ale do miśka lata świetlne.A tak na marginesie wszystkie ople to muły. (Silnik)

Usterki Mitsubishi ASX

Mitsubishi ASX – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

~Gajber
SUV 1.6 MIVEC 117KM 86kW
Super auto, przesiadłem się z forda focusa II i jestem w pełni zadowolony. wziołem benzynę bo o dieslach słyszałem wiele złego, i nie żałuję jeśli na dotarciu tyle pali w mieście (ok. 6 ltr.) to bajka. Dużo miejsca w środku i jest cichy. Ten kto narzeka na wyciszenie poprzednio musiał jeździć melexem.
Mitsubishi ASX