Lista ocen Mitsubishi ASX (161) - Całokształt

~Lukezo
SUV 1.6 MIVEC 117KM 86kW
Samochód bardzo wygodny, dobrze wyposażony. Bardzo dobre bezpieczeństwo bierne i czynne. 7 poduszek i 5 w teście zderzeniowym i świetne hamulce to nie jest niestety codzienność w tej klasie. Znakomity do jazdy po mieście. Duża przestrzeń zapewnia komfortowe podróżowanie, a podwyższone zawieszenie ułatwia pakowanie dziecka do fotelika.
~Marcin
SUV 1.6 MIVEC 117KM 86kW
Bardzo fajny samochód. Dynamiczny silnik, dużo miejsca w środku, pojemny bagażnik, bardzo dobra widoczność (poza tyłem) oraz wiele drobiazgów które cieszą (czujnik deszczu, tempomat, czujnik cofania, automatyczne światła, wspomaganie ruszania pod górę, system AS&G - automatyczne wyłączanie silnika) powodują iż zakochaliśmy się w tym samochodzie :)
~Michal
SUV Facelifting 2016 1.6 117KM 86kW
Auto spoko jako "damskie po mieście" (w takiej intencji bylo kupowane, wiec oceniam pozytywnie). Wizualnie - bardzo ladne i komfortowe. Raczej nie polecam jesli ktos lubi bardziej dynamiczna jazde. Niestety spalanie w zadnym stopniu nie pokrywa sie z tym podawanym przez producenta (trzeba dodac ze 2 litry)
~Arturro
SUV 1.8 DID MIVEC 150KM 110kW
Fajne auto, stylistycznie ladne, ale niestety ma wady, ktore zdecydowanie zniechecaja dzien po dniu uzytkownika do tego pojazdu. Przy tym samochodzie strach nawet kichnac, zeby nie uszkodzic lakieru, muzyka jakosci patefonu w srodku srednio umila podroz a twarde siedzenia dokuczaja juz po trzech godzinach jazdy.
~Michał
SUV Facelifting 1.8 150KM 110kW
Długo szukałem czegoś z 4x4. Moje kryteria minumum to: 4x4, rozsądne spalanie do ok. 7l/100km, 0-100 poniżej 10 sek. W tej kategorii cenowej nie znalazłem innego auta. Pierwsze 12 000 k. 2 3 miesiące są ok. Jedyny minus w porównaniu do typowych osobówek (Passat, Superb) to znacznie głośniej w kbinie przy prędkościach autostradowych.
~jack.b
SUV 1.8 DID MIVEC 150KM 110kW
zakupiony z chęci posiadania suva. nie rozczarował mnie, wręcz przeciwnie- sądziłem ,że będzie bardziej mułowaty, mało zwrotny a jest zdecydowanie lepiej. Samochód doskonale się sprawdza w ruchu miejskim, a i na trasie jest czym poszaleć- na autostradzie wskzanie licznika 208 , gps 194 przy śrdnim spalaniu 8,3.
~Iwona
SUV 1.6 MIVEC 117KM 86kW
Samochód doskonały na polskie drogi, świetne zawieszenie, doskonała widoczność do przodu, komfortowe siedzenia przednie na długiej trasie nie odczuwałam żadnego dyskomfortu, wygodnie usadawia się dziecko na przednich i tylnych siedzeniach, polecam jako wygodny samochód na codzień i w podróży dla rodziny z 1 dzieckiem
~darek
SUV Facelifting 1.6 117KM 86kW
To typowy miejski samochód, bez zadnych ambicji na autostradę. Wyraźnie brakuje 6 biegu. W czwartym roku rozleciał się ręczny hamulec, centralny zamek i zepsuła sie linka otwierająca wlew paliwa. Niby drobne sprawy, ale w czteroletnim samochodzie takie rzeczy nie powinny sie zdarzyć. Nie polecam.
~Konstantynopolitańczyk
SUV Facelifting 2016 1.6 117KM 86kW
Dobra widoczność, dobra cena w porównaniu z europejskimi produkcjami z tym samym wyposażeniem. Niestety ten silnik nie nadaje się do tego samochodu - jest zdecydowanie za słaby. Jakość wykończenia nie budzi zastrzeżeń, a trwałości nie jestem w stanie określić ze względu na zbyt krótki okres użytkowania.

Usterki Mitsubishi ASX

Mitsubishi ASX – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

Najnowsze usterki
Mr.
Mr.
@@KXeEm
~Kriss Cross
SUV 1.8 DID MIVEC 150KM 110kW
Uroda auta jest kontrowersyjna, brakuje mu mnogości gadżetów jak w autach np. francuskich, ale to co jest działa tak jak powinno bez niespodzianek. Jeśli sprawdzi się zapewnienie o jakości produkcji Made in Japan to mój wybór auta niezawodnego i ekonomicznego za tę cenę okaże się trafiony.
Mitsubishi ASX