Ocena kierowcy - Mitsubishi Carisma Hatchback

Rok produkcji 1997
Okres użytkowania: ponad 6 lat
Mitsubishi Carisma Hatchback 1.8 16V 116KM 85kW 1996-2000 - Oceń swoje auto
Silnik : Rewelacyjny niezawodny tani w utrzymaniu
Swietne auto nigdy mnie nie zawiodlo sprowadzilem je z niemiec gdy mial 147000 przebiegu teraz ma 280 000 i jedyna rzecz ktora sie popsula to kabel od silniczka krokowego (wina gazownika ktory przerwal kabel). Auto nadal jezdzi na pelnym syntetyku, oleju nie bierze wiec nie zmieniam. Spalanie rewelacyjne trasa 6,5 benzyny 7,5 gazu w trybie mieszanym 7,5 benzyny 8,5 gazu. Szczerze polecam ten model.
Silnik bardzo dobry nie jest to wersja gdi ale przez to silnik jest bardziej zywotny mozna zamontowac instalacje gazowa, jest tanszy w utrzymaniu.
Ze skrzynia mialem problem nie moglem wrzucic jedynki i wstecznego, naprawa okazala sie bardzo prosta i tania, wiec teraz jest ok
Dosyc sztywne zawieszenie ( mi to akurat pasuje) ale przez to auto swietnie sie prowadzi
Bardzo dobra + duze boczne lusterka
Super
U mnie jest climatronic dziala rewelacyjnie, szybko sie nagrzewa i szybko chlodzi
Fotel kierowcy moglby sie nizej opuszczac a tak poza tym miejsca pod dostatkiem podroz w cztery osoby bardzo komfortowa
Wyciszenie mogloby byc lepsze
Jak dla mnie rewelacja koszty czesci normalne za rozrzad z pompa zaplacilem 650 hamulce tez normalne jak do kazdego innego samochodu nie ma jakis wielkich roznic cenowych
Auto kupilem jako uzywane wiec za takie pieniadze auto na wypasie pelna elektryka climatronic.
Oprocz przerwanego przez gazownika kabla do silniczka krokowego to nic sie nie dzialo auto nigdy nie zawiodlo
Brak

LPG - zużycie paliwa dla silnika 1.8 16V 116KM 85kW [l/100km]