Ocena kierowcy - Mitsubishi Carisma Sedan

colbi, 17 lat temu
Silnik 1.8 16V 140KM 103kW
Rok produkcji 1999
Mitsubishi Carisma Sedan 1.8 16V 140KM 103kW 1995-2000 - Oceń swoje auto
Nie ma aut idealnych ale ja jestem z tego w pełni zadowolony.
posiadam go od niedawna i jeszcze nie miałem okazji poznać go na trasie ale w mieście przy spokojnej jeździe i przy wyprzedzaniu jest OK nie widze nic niepokojącego. moc podałem oriętacyjnie dokładnie nie pamiętam , musze zajzeć do instrukcji :p
NIgdy w życiu nie chciałem miec automatika miałem okazje przejechać sie kilkoma i zawsze wydawało mi się ze to nie dla mnie. Zupełnie jednak zmieniłem zdanie gdy przejechałem sie carismą automat sterowany komputerem robi swoje. jest super.
z przodu super, z tylu przy ostrej nierówności lekkie stuki ale to chyba mozna naprawić.
przód, boki bez zastrzeżen, jedynie trzeba sieprzyzwyczaić do tyłu choc moze to dla tego ze wcześniej miąłem kombi z ogromną szyba :]
Wsiadam pierwszy raz i niczego nie muszę szukać, poprostu intuicyjnie wszystko znajduje.
nie wiem jak wydajna jest kilma sprawdze w następne lato a w zimie ocenie grzanie :) na razie bez problemów tylko troche cieżko odparować tylna szybe. przy 5 osobach na pokładzie i w deszczu.
W Volvo S80 wyło znacznie wiecej ale to inna bajka inna klasa i inna cena. dla mnie w zupełnosci wystarcza a mam coś ok 189 cm wzrostu i jeszcze z tyłu zostaje miejsce na nogi dla pasazerów.
na początku wydawało mi sieze jest rewelacyjne teraz po kilku dniach oceniam na "4"
No jest to automat wiec nalezy sie liczyć z lekko więkrzym spalaniem niz w przypadku ręcznej skrzynki ale do przezycia. Właściwie to za krótko go mam zeby siewypowiadać o spalaniu. ale mniejwięcej wygląda to tak
Za cene opla astry mam coś naprawde leprzego bardziej reprezentacyjnego [wersja elegance full wyposazona]
Jak narazie doskonale ale mam go pare dni więc moja ocena jest niemiarodajna. Zobaczymy co czas pokaze. :]
j.w.

Pb - zużycie paliwa dla silnika 1.8 16V 140KM 103kW [l/100km]