Ocena kierowcy - Mitsubishi Carisma Sedan

dariusch z Moniek, 18 lat temu
Silnik 1.9 TD 90KM 66kW
Rok produkcji 1998
Mitsubishi Carisma Sedan 1.9 TD 90KM 66kW 1996-2000 - Oceń swoje auto
Ogólnie samochod jest bardzo dobry. Duzy, dynamiczny, dobrze zawieszony, bardzo dobrze wyposarzony, wygladem dorównuje najnowszym samochodom, przyśpieszenie tez jest bardzo dobre jak na diesla 1.9. Więc daje 5. Polecam ten samochod dla ludzi ktorzy chca tanio wygodni i szybko jezdzic.
bardzo elastyczny silnik , gdy turbina sie rozgrzeje jest naprawde OK. Ja zmieniam biegi przy 2.5 tyś obrotów i to najlepsze obroty do zmiany biegów przy tym silniku , wtedy samochod bardzo dorbze przyśpiesza.
Bardzo dobra skrzynia , biegi wskakuja idealnie tylko rpzy wrzucanu wstecznego trzeba sprzegło docisnac maxymalnie do podłogi.
Bradzo dobre zawieszenie samochod pomimo wielkości bardzo dorbze trzyma sie jezdni to dzięki sztywnemu zawieszeniu. Jednak pomimo sztywnemu zawieszeniu jazda jest wygodna nie czuć dziór na drodze.
Tak jak pisali poprzednicy widocznosc jest super oprócz tylnej szyby bo z tyłu jest troche sąłbiej szczególnie przy cofaniu na potoju ale to rekompensuje trójwymiarowa czessc lusterka kierowcy.
Deska rozdzielcza jest bardzo dobra. Wszystko pod ręką , zegary tez abrdzo dobrze widoczne , do wszystkeigo ejst dostęp.
Samochód ogrzewa sie bardzo szybko co nie czesto sie zdarza w dieslach. Latem klimatyzacje na trybie " eko " (użytkowinicy wiedza o co chodzi) w zupełnosci wystarczy na drugim stopniu i w środku prawie jej nei słychacć.
Samochód jest bardzo duży dala 5 osób. Ja mam 190 cm wzrostu i by sie przydała możliwosc podnienia kierownoicy jeszcze bardziej do góry. Ale to amły szegół wiec daje max
W zimnym samochodzie słychać klękot na jedynce ale już po 5 minutach rpacy silnika jest cichutki
Jak na wielkosc tego smaochodu zużycie jest abrdzo małe. ŚREDNIO 5.5 litra na trasie do 5. A samochód jest wielkosci passata ktory pali więcej.
Ja kupiłem go w Holandji wiec wyszło mi taniej. W Polsce taki samochod kosztuje 23-25 tyś więc to nei jest wyskoa cena za auto duże ciche i Japońskie z pełym wyposarzeniem próćz skóry.
Jeżdze samochodem tym od dwoch meisiecy wiec nie moge zawiele powiedziec ale jest w idealnym stanie (jest z roku `98 i przebieg 150 tyś) wszystkei czesci oryginalne wiec myłśe ze jest OK.
narazie zero :)

On - zużycie paliwa dla silnika 1.9 TD 90KM 66kW [l/100km]