Lista ocen Mitsubishi Colt IV (214)

~txxc
Hatchback 1.3 GLi 12V 75KM 55kW
Moje pierwsze auto, kupione w 2006r. Pozbyłem się go 2 lata temu (2015) czego do dziś żałuję :( Trzeba przyznać, że nie miał ze mną lekko, jak to u młodego kierowcy regularnie kręcony do odcinki, o serwisowaniu nie miałem zbyt dużego pojęcia, dopiero jak coś się zepsuło to wymieniałem. Żadnej wymiany świec, filtra powietrza, paliwa - nic! Jedynie olej i filtr oleju. Jednak autko w ogóle nie dawało po sobie tego poznać, mechanika w ciągu 10 lat...
~hanys
Hatchback 1.6 GLXi 16V 113KM 83kW
dziękuję Bogu, że wpadł mi w ręce. BARDZO WDZIĘCZNE AUTO. jeśli zadba się o podstawowe sprawy odwdzięcza się brakiem awaryjności. daje bardzo dużo frajdy z jazdy. ma bardzo dobre osiągi, można nim szybko pojechać nie tylko na wprost ale i po zakrętach. jak trzeba to i na chorwację zajedzie. mało pali i nie jest kolejnym \"golfem\" na drodze.
~coltmaniak
Hatchback 1.6 GLXi 16V 113KM 83kW
Świetny, dynamiczny i ekonomiczny silnik. Bardzo elastyczny. Zero problemów z wyprzedzaniem. Dość długi pierwszy bieg. Przy 100 km/h 3000 obr./min na V biegu. (Silnik)
~Pablo
Hatchback 1.6 GLXi 16V 113KM 83kW
Wspaniałe auto, dające dużo frajdy z jazdy. Bezpośredni układ kierowniczy i zawieszenie, mocny silnik, wygląd sprawiają, że z auto można polubić i się z nim zżyc. Ja kupiłem ten samochód w sumie trochę przez przypadek, jako auto przejściowe i szczerze powiem, że ciężko będzie się z nim rozstać. Póki co jeżdżę, dbam a on odwdzięcza się całkowitą bezawaryjnością. Śmiało mógłbym z marszu wybrać się nim do np. Włoch i wiem, że wróciłbym bez...
~Jakub
Hatchback 1.6 GLXi 16V 113KM 83kW
Jestem bardzo zadowolony z tego samochodu.Sprawia mi tyle frajdy z jazdy, naprawdę super.
~coltmania.pl
Hatchback 1.6 GLXi 16V 113KM 83kW
za tą kase, można dostać dość wygodne (dobre wyposażenie w wersji GLXI - w 1.6) b.dynamiczne, dobrze prowadzące się, ekonomiczne i tanie w eksploatacji auto. mnóstwo frajdy i mało problemów.
~Dedis4G92
Hatchback 1.6 GLXi 16V 113KM 83kW
bardzo solidny samochód, jednocześnie dający całe mnóstwo frajdy z jazdy, z świetnym, mocnym silnikiem i bardzo dobrym zawieszeniem. przy okazji nie wiele pali i sie nie psuje. wygląda ładnie i jest niepozorny - widok min wyprzedzanych kierowców... bezcenny :) do tego jest nieźle wyposażony i można nim latać w trasy i nie bać sie że sie coś sypnie, mimo że ma 16 lat i 210 tys nalatane.
~lampart
Hatchback 1.6 GLXi 16V 113KM 83kW
swietny samochod dla mlodych ludzi. zrobilem nim juz 50tys przez rok. zdarzalo sie 1300km jednego dnia przy upalach i nie zawiodl ani troche :D oby tak dalej :)
3,5
~zgooras, zgooras
Hatchback 1.8 GTi 140KM 103kW
kocham tego misia! jest uper na miasto, kazdy drechol robi przyslowiowego "karpia" jak widzie zgrabny tylek misia. powiem tak: opela stra gsi 150hp, ford rs2000 150hp seat ibiza cupra 150hp vectra 2,0 136hp bmw 325 170hp ...m,ozna by tak wymieniac dlugo.... zostaja w tyle :)) za to go kocham
~dariusz.dabrowski@upc.com.pl
Hatchback 1.6 GLXi 16V 113KM 83kW
Co tu jeszcze pisać. Chyba tylko wyrazić żal , że następca tego modelu został ´´ poprawiony ´´ podono do "specyficznych" wymogów rynku europejskiego tzn. moc okrojono do 90 KM. i spieprzono karoserię. Ale trudno się dziwić skoro wówczas na rynku " rządił" GOLF ze swoimi 75 KM z 1.6 . a podatek w Niemczech nalicza się od mocy pojazdu. Który bawarczyk czy inny sakson kupiłby samochód z duszą zamiast solidnego jak kiełbasa...