Lista ocen Mitsubishi Colt IV 1.3 GLi 12V 75KM 55kW 1992-1996 (49) - Bezawaryjność (drobiazgi)

Na liście zabraknie 61 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Pablo
Hatchback 1.3 GLi 12V 75KM 55kW
Oprócz wymiany eksploatacyjnych rzeczy (pasek, olej, filtry) i regulacji zaworów przy silniku nic nie było robione. Nie do zdarcia
~Rado
Hatchback 1.3 GLi 12V 75KM 55kW
auto mam niecaly rok i nic poza paliwem nie potrzebuje (nie liczac standardowych czesci typu klocki hamulcowe, plyny, oleje itd)
~Piotrek
Hatchback 1.3 GLi 12V 75KM 55kW
trzeszczy, stuka i puka z awari drobiazgów były tylko przepalajace sie nadmierne zarówki i odpadajace lustrko wewnętrzne
~Marcin
Hatchback 1.3 GLi 12V 75KM 55kW
Właśnie te cholerne drobiazgi , miałem spore doświadczenia z silniczkiem do wycieraczek ale za 80 zł wszystko już jest ok
~T.Chmielecki@lot.pl
Hatchback 1.3 GLi 12V 75KM 55kW
hmmm zatarł się tylko silniczek tylnej wycieraczki ale sam naprawiłem...a tak poza tym...troszke te plastiki trzeszczą - to wszystko
~Marcin Mazur, marcin@hot.pl (drugi wpis z komentarzami)
Hatchback 1.3 GLi 12V 75KM 55kW
Zepsuła mi się korbelka od drzwi prawych, linka się zerwała, widać lekkie ślady korozji na szyberdachu i progach
~Marc
Hatchback 1.3 GLi 12V 75KM 55kW
Brak usterek. Robię tylko wymianę oleju, filtrów, świec itp. Zawsze mogę na niego liczyć.
~damiann-20@o2.pl
Hatchback 1.3 GLi 12V 75KM 55kW
tylna pulka podskakuje na nierownosciach troche plastiki skrzypia ale wszystko to wybaczam bo autko ma 15 lat
~Marcin
Hatchback 1.3 GLi 12V 75KM 55kW
niezawodny nie kupiłbym rzadnego innego zabytu typu peugeot, volswagen, bmw czy jakieś audi
~kkali
Hatchback 1.3 GLi 12V 75KM 55kW
po takim przebiegu tlumik koncowy odmuwil posluszenstwa ale teraz tez sie szykuje reszta tlumika do wymiany