Ocena kierowcy - Mitsubishi Colt IV

Silnik 1.6 GLXi 16V 113KM 83kW
Rok produkcji 1994
Mitsubishi Colt IV 1.6 GLXi 16V 113KM 83kW 1992-1996 - Oceń swoje auto
Silnik : Cos pieknego 90% aut wymieka
Doskonale autko dla mlodego czlowieka - taki diabelek w rozkach, bo zacheca cie do ostrzejszej jazdy. Na dalekie lub blizsze wypady super autko, niezawodne, piekne, i grozne dla innych, oststnio passat B6 wymiekl na drodze bo mnie prowokowal :)
Super chodzi silniczek, ładnie sie wkreca na obroty, same superlatywy pod ww. jednostka
Zadnego haczenia, plynna zmiana biegow
Trzyma sie drogi jak pociag szyn
Dobra widocznosc, swietnie sie cofa na lusterkach lub przy pomocy widocznosci szyby wstecznej
Intuicyjna obsluga przelacznikao, lekko chodza i sa rozlozone tam gdzie trzeba
Szybko sie nagrzewa i szybciutko szybe czolowa odparowywuje
Kupa miejsca z przodu jak i stylu lecz tylko (dot tylu) dla dwoh osob. osobiscie mam 168 wiec auto dla mnie jest przestronne - pasazerowie mnie nie interesuja, bo to autko jest tylko dla mnie :)
Dobre, lecz przy szerszych oponach 185/R14 slysze ich szum
jak narazie w porzo, im bardziej meczysz pedal gazu to wezmie wiecej, przy spokojnej jezdzie spali 6l
duzo zamiennikow tak ze nie trzeba duzo bulic, jak ktos chce oryginal to musi wylozyc, ale wiadomo czesci nie beda kosztowaly jak do fiata, choc tezs i niektore tez pasuja, np amory troche modyfikacji przy wejsciach a parametry sa takie same tak ze leciutko mozna gazowki -fiata bravo firmy monroo zakladac i u mnie pieknie to wszystko chodzi, tylko trzeba umiec to robic :)
Bardzo dobra niezawodnosc, jak sie o autko dba to bedzie ci sluzylo. Teraz wymienilem amory z przodu bo byly jeszcze oryginaly, a tak reszto w porzo - co Mi sie podoba :)
na razie zadnych i odpukac

Pb - zużycie paliwa dla silnika 1.6 GLXi 16V 113KM 83kW [l/100km]

6,8