Oceny Mitsubishi Colt IV 1.6 GLXi 16V 113KM 83kW 1992-1996

Mitsubishi Colt IV 1.6 GLXi 16V 113KM 83kW 1992-1996 - Oceń swoje auto

Najnowsze oceny Mitsubishi Colt IV 1.6 GLXi 16V 113KM 83kW 1992-1996

~hanys
Hatchback 1.6 GLXi 16V 113KM 83kW
dziękuję Bogu, że wpadł mi w ręce. BARDZO WDZIĘCZNE AUTO. jeśli zadba się o podstawowe sprawy odwdzięcza się brakiem awaryjności. daje bardzo dużo frajdy z jazdy. ma bardzo dobre osiągi, można nim szybko pojechać nie tylko na wprost ale i po zakrętach. jak trzeba to i na chorwację zajedzie. mało pali i nie jest kolejnym \"golfem\" na drodze.
~Misiek
Hatchback 1.6 GLXi 16V 113KM 83kW
Osobiście kupiłem auto przez przypadek. Auto jest świetne jak na tą cenę. Szybsze od golfa, lekkie, zachodzi w zakrętach bez ręcznego, no potrafi chlapnąć palywka, ale zabawa kosztuje. Wspomaganie zajebiste, Automacik też, minusem jest to, że jak się jedzie z górki tak 100-120 i wciśnie hamulec do końca to podskakuje jak żaba. Nie polecam początkującym kierowcom (pozabijacie się dzieciaki).
~Pablo
Hatchback 1.6 GLXi 16V 113KM 83kW
Wspaniałe auto, dające dużo frajdy z jazdy. Bezpośredni układ kierowniczy i zawieszenie, mocny silnik, wygląd sprawiają, że z auto można polubić i się z nim zżyc. Ja kupiłem ten samochód w sumie trochę przez przypadek, jako auto przejściowe i szczerze powiem, że ciężko będzie się z nim rozstać. Póki co jeżdżę, dbam a on odwdzięcza się całkowitą bezawaryjnością. Śmiało mógłbym z marszu wybrać się nim do np. Włoch i wiem, że wróciłbym bez...
~hN
Hatchback 1.6 GLXi 16V 113KM 83kW
Auto kupiłem jako swój pierwszy samochód. Największy + to silnik, na wyższych obrotach można fajnie się \'pobawić\'. Jeżeli chodzi o minusy to zawieszenie - jest dość twarde. Trzeba przy kupnie także zwracać uwagę na karoserie.
~Dedis4G92
Hatchback 1.6 GLXi 16V 113KM 83kW
bardzo solidny samochód, jednocześnie dający całe mnóstwo frajdy z jazdy, z świetnym, mocnym silnikiem i bardzo dobrym zawieszeniem. przy okazji nie wiele pali i sie nie psuje. wygląda ładnie i jest niepozorny - widok min wyprzedzanych kierowców... bezcenny :) do tego jest nieźle wyposażony i można nim latać w trasy i nie bać sie że sie coś sypnie, mimo że ma 16 lat i 210 tys nalatane.
~LS-a 310
Hatchback 1.6 GLXi 16V 113KM 83kW
Samochód przeznaczony dla osób z zacięciem sportowym,choć nie lubi głupich kierowców, bo błędów lekko niewybacza. Ogólnie oceniam samochodzik Wspaniale,Kolejne będzie Mitsubishi Colt CA0-1.8 GTI albo Mitsubishi 3000GT.
Dziennik kosztów dla Mitsubishi Colt IV 1.6 GLXi 16V 113KM 83kW
8,6
10,6
~matt
Hatchback 1.6 GLXi 16V 113KM 83kW
Samochod bardzo dobry dla mlodego kierowcy i nie tylko! Trzyma sie swietnie drogi, czesci nie sa tak drogie jak kiedys, wyglad wzbudza zainteresowanie szczegolnie na ladnych felgach. Ogolnie super :)
~mikser
Hatchback 1.6 GLXi 16V 113KM 83kW
Samochód ten darze wielkim sentymentem, dawał on wiele radosci z jazdy, mowie ty o jego przyspieszeniu - ale za to palił swoje. Auto dobre dla młodego człowieka. Trzeba jednak uwazac poniewaz jazda nim jest niebezpieczna - sam sie o tym przekonałem...
~WOLF
Hatchback 1.6 GLXi 16V 113KM 83kW
Doskonale autko dla mlodego czlowieka - taki diabelek w rozkach, bo zacheca cie do ostrzejszej jazdy. Na dalekie lub blizsze wypady super autko, niezawodne, piekne, i grozne dla innych, oststnio passat B6 wymiekl na drodze bo mnie prowokowal :)
~bonzik
Hatchback 1.6 GLXi 16V 113KM 83kW
Colt jest dobrym wyborem dal młodego człowieka, który chciałby mieć w miarę tanie coupe o sportowym charakterze silnika i twardym zawieszeniu. Jeżeli komuś zależy na wygodzie i przestronności to jest to zdecydowanie zły wybór. Autko bardzo dynamiczne nie dla niedzielnych kierowców. Mała awaryjność, za to wysokie ceny części.